اخباراصفهان

ششمین شورای اقامه نماز شهرستان خوروبیابانک برگزار شد

مدیر ستاد اقامه نماز استان: ترویج فرهنگ نماز و برپایی نماز جماعت در تمامی ادارات و نهادها باید به صورت جدی پیگیری شود.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، ششمین جلسه شورای اقامه نماز شهرستان خوروبیابانک با حضور حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان اصفهان، احمدرضا طحانی فرماندار خوروبیابانک، حجت الاسلام والمسلمین رمضانی امام جمعه شهرستان و اعضای شورا روز سه شنبه بیست و چهارم بهمن ماه در سالن جلسات امام علی علیه السلام فرمانداری برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان اصفهان گفت: یکی از مهمترین موضوعاتی که رهبر معظم انقلاب بارها به آن تاکید داشته اند ترویج فرهنگ نماز است و همه مسئولان باید در حوزه های مختلف به ترویج این فریضه الهی بپردازند.

حجت الاسلام والمسلمین رنجبر در شورای اقامه نماز شهرستان خوروبیابانک افزود: ترویج فرهنگ نماز و برپایی نماز جماعت در تمامی ادارات و نهادها باید به صورت جدی پیگیری شود.

فرماندار خوروبیابانک نیز گفت: یکی از دغدغه های اصلی اقامه نماز جماعت در مدارس و ادارات است که باید بیش از پیش پررنگ تر شود.

احمدرضا طحانی خواستار ساماندهی نمازخانه ها در سطح ادارات شد و افزود: شایسته است نمازخانه های ادارات ساماندهی شوند و همچنین به امر پاکیزگی و بهداشت در نمازخانه ها توجه به خصوصی شود.

در ادامه سایر اعضای شورا شهرستان به بیان نقطه نظرات خود پیرامون اهمیت نماز و ضرورت توجه به آن پرداختند.

ششمین جلسه شورای اقامه نماز شهرستان خوروبیابانک اصفهان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا