اخبارخوزستان

سه شنبه های نمازی در مدارس خوزستان برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خوزستان، در روز شنبه بیست و نهم مهر ماه، جلسه مشترک ستاد اقامه نماز خوزستان با معاونت پرورشی فرهنگی آموزش و پرورش خوزستان، رئیس اداره قرآن، عترت و نماز، معاونین پرورشی نواحی چهارگانه و شهرستان کارون در خصوص هماهنگی و برنامه ریزی جهت برگزاری نشست های نماز دانش آموزی، شیوه های دعوت فرزندان به نماز، طرح ملی صحیح خوانی نماز ویژه کلیه دانش آموزان مقاطع تحصیلی، اجرای طرح مدرسه نمونه نمازی، نشست مشترک ستاد و هیات اندیشه ورز، در مدارس در محل سالن امور تربیتی اداره کل آموزش و پرورش برگزار شد.

نویدزاده کارشناس فرهنگی و آموزشی ستاد اقامه نماز استان خوزستان گفت: در ابتدای جلسه محسنی نسب معاون پرورشی و فرهنگی در خصوص برنامه های فرهنگی و آموزشی که چندین سال است با ستاد اقامه نماز بر اساس تفاهم نامه در آموزش و پرورش برگزار می گردد توضیحاتی را ارائه داد.

سپس رئیس اداره قرآن، عترت و نماز بلاسم در همین خصوص برنامه ای فی مابین ستاد اقامه نماز و آموزش و پرورش خصوصاً نشست های فرهنگی دانش آموزی با موضوع نماز و شیوه های دعوت و مخاطبان آن و دیگر مسائل فرهنگی توضیحاتی را ارائه کذد.

در پایان هر یک از معاونین پرورشی در رابطه با نحوه برگزاری، زمان و مکان نشست ها توضیحاتی دادند.

ضمناً مقرر شد سه شنبه های نمازی با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه کلانشهر اهواز در سه شنبه هر هفته در یکی از مدارس با حضور دانش آموزان برگزار شود.

سه شنبه های نمازی خوزستان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا