اخبارچهارمحال و بختیاری

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان کیار برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری، جلسه شورای اقامه نماز شهرستان کیار، روز شنبه، بیست و ششم خردادماه، با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان، امام جمعه شلمزار، فرماندار و دیگر اعضای شورای اقامه نماز کیار، در محل دفتر امام جمعه شلمزار برگزار شد.

در ابتدای جلسه حجت السلام و المسلمین یدالله زمانی امام جمعه شلمزار و دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان کیار  گزارشی از روند فعالیت های شورای اقامه نماز شهرستان کیار ارائه نمود و در خصوص اقامه نماز جماعت در مناطق گردشگری این شهرستان گفت: در خصوص اقامه نمازجماعت در تفرجگاه های شهرستان کیار، همانند سال های گذشته، با شهرداری ها، سازمان تبلیغات اسلامی و نیروی انتظامی هماهنگی های لازم صورت گرفته است.

وی افزود: خوشبختانه امسال با همکاری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای توانستیم از تمامی مساجد و نمازخانه ها بین راهی شهرستان کیار بازدید کنیم و نمازخانه هایی که نیاز به تعمیر و تجهیز داشتند را شناسایی کنیم.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن تبریک فرارسیدن عید قربان گفت: نماز عید قربان در سراسر استان در مساجد و میعادگاه های نمازجمعه به امامت ائمه جمعه و جماعات ساعت هقت صبح اقامه خواهد شد.

وی در ادامه تشکیل هیئت نظارت و ارزیابی شهرستان را امری ضروری دانست و افزود: دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان به همراه هیئت نظارت و ارزیابی شهرستان باید ماهانه پس از بازید و تهیه گزارش از ادارات و دستگاه های اجرایی، در جلسات شورای اقامه نماز گزارشات را در اختیار فرماندار و امام جمعه شهرستان قرار دهد.

مدیر ستاد اقامه نماز چهارمحال و بختیاری خاطر نشان کرد: نصب تابلوهای حدترخص در ورودی شهرهایی که فاقد تابلو هستند باید توسط شهرداری ها و سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای به صورت جدی دنبال شود.

شایان ذکر است شهرداران حاضر در این جلسه خواهان برگزاری دوره آموزشی تغسیل اموات در این شهرستان شدند و ستاد اقامه نماز جهت تشکیل و اعزام اساتید به این شهرستان برای آموزش تغسیل اموات اعلام آمادگی کرد.

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان کیار برگزار شد

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان کیار برگزار شد

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان کیار برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا