اخبارچهار محال و بختیاری

جلسه شورای اقامه نماز کوهرنگ برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری، جلسه شورای اقامه نماز شهرستان کوهرنگ باحضور حجت الاسلام والمسلمین ایوب محمدی امام جمعه چلگرد، حجت الاسلام و المسلمین علی نصیری دبیر ستاد اقامه نماز کوهرنگ و اعضای شورای اقامه نماز این شهرستان، روز سه شنبه، نوزدهم دی ماه در سالن جلسات آموزش و پرورش کوهرنگ برگزار شد.

در ابتدای جلسه حجت الاسلام و المسلمین علی نصیری دبیر ستاد اقامه نماز شهرستام کوهرنگ، با اشاره به اجرای مصوبات جلسات قبل شورای اقامه نماز این شهرستان گفت: خوشبختانه شورای اقامه نماز شهرستان کوهرنگ با همکاری دفتر امام جمعه چلگرد، آموزش و پرورش و دستگاه های اجرایی شهرستان، توانسته است مصوبات و برنامه های مطرح شده در جلسات قبل را در آموزش و پرورش و ادارات با موفقیت اجرا و برگزار کند.

وی با اشاره به برگزاری اجلاس نماز در شهرستان کوهرنگ افزود: اجلاس نماز کوهرنگ با همکاری و هماهنگی های صورت گرفته با آموزش و پرورش و دستگاه های اجرایی شهرستان در نیمه دوم بهمن ماه برگزار می شود.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین ایوب محمدی امام جمعه چلگرد، ضمن تاکید به اقامه نماز جماعت در ادارات و مدارس شهرستان اظهار کرد: حضور مدیران و معلمان مدارس در نمازهای جماعت مدرسه در کنار دانش‌ آموزان می تواند تاثیرت گسترده ای در برپایی اقامه نماز در مدارس داشته باشد و دانش آموزان را به اقامه نماز تشویق کنند.

حجت الاسلام و المسلمین محمدی ادامه داد: شورای اقامه نماز شهرستان باید برای ارتقای آگاهی دانش ‌آموزان و مهارت معلمان و مربیان و خانواده ها در خصوص نماز و مهدویت، از ستاد اقامه نماز استان خواهان حضور اساتید برجسته حوزه نماز و مهدویت در مدارس و ادارات شهرستان شود.

امام جمعه چلگرد در پایان، اجلاس نماز را یکی از ویژه برنامه های مهم در امر ترویج اقامه نماز دانست و گفت: شورای اقامه نمازکوهرنگ با همکاری و مشارکت تمامی دستگاه های اجرایی شهرستان از جمله آموزش و پرورش باید به بهترین شکل ممکن اجلاس نماز شهرستان را برگزار کنند و بتوانند بهترین تاثیرات را در خصوص نماز در ذهنیت دانش آموزان، کودکان، مخاطبین و اهالی شهرستان داشته باشد و همچنین از فعالان و خادمان نماز شهرستان به صورت ویژه و با بهترین امکانات تجلیل و تقدیر شود.

جلسه شورای اقامه نماز کوهرنگ برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا