اخبارمرکزی

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان کمیجان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مرکزی، جلسه شورای اقامه نماز شهرستان کمیجان روز شنبه یکم مهر ماه به ریاست ابراهیم رستمی فرماندار و با حضور حجت الاسلام و المسلمین سعیدی امام جمعه شهرستان، حجت الاسلام علی رودبارانی مدیر ستاد اقامه نماز استان، بخشداران مرکزی و اعضاء شورا در محل سالن جلسات فخرالدین عراقی فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه رستمی ضمن تبریک نهم ربیع الاول، فرارسیدن هفته دفاع مقدس و خوش آمدگویی به حاضرین، به ارائه گزارشی از روند اجرای فعالیت های شورای اقامه نماز شهرستان کمیجان و اجرای برنامه های فرهنگی و آموزشی در جهت توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز در سطح شهرستان پرداخت.

وی افزود: شهدا به عنوان یکی از خاص ترین بندگان خداوند که به بهترین شیوه طریق عبودیت و بندگی خدا را انجام می دادند تا در نهایت توانستند به فوز عظیم شهادت دست یابند، همواره به اقامه نماز سفارش داشته اند و این مساله را به خوبی می توان هم در سیره آنان و هم وصایای آنها مشاهده کرد.

سپس حجت الاسلام رودبارانی نیز ضمن تبریک ایام و فرارسیدن هفته دفاع مقدس، مطالبی را در خصوص اهمیت، آثار و برکات نماز در زندگی بیان کرد و گفت: نماز بیشترین اثرگذاری را بر زندگی انسان ها دارد، کیفیت زندگی انسان در دنیا، برزخ و آخرت با نماز و آثار و برکات نماز گره خورده است، نماز قبل از اثرگذاری در برزخ و قیامت، دنیا و زندگی شخصی را سامان می دهد.

وی افزود: نماز بهترین هم سفر و مددکار ما برای گذر از ایستگاه های دنیا، مرگ، برزخ و قیامت است و در درب های بهشت را به روی صاحبش باز می کند و ما را با پیامبران، صدیقان، شهیدان و صالحان هم نشین می کند.

مدیر ستاد اقامه نماز استان مرکزی در پایان جلسه ضمن معرفی علی اکبر مرادی به عنوان دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان، آمادگی ستاد اقامه نماز استان را برای برگزاری دوره ها و نشست های نماز برای کارکنان و خانواده آنها در سطح شهرستان کمیجان اعلام کرد.

بعد از اتمام جلسه به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس، حجت الاسلام رودبارانی مدیر ستاد اقامه نماز استان مرکزی به همراه بخشداران مرکزی و اعضاء شورا با خانواده معزز شهدا دیدار و گفتگو کرد.

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان کمیجان برگزار شد

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان کمیجان برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا