اخبارمازندران

کمیته برگزاری اجلاس استانی نماز در مازندران برگزار شد

اجلاس استانی نماز در مازندران با موضوع ” نماز ، مدرسه ، دانشگاه ، خانواده و معلمان آینده” برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مازندران، کمیته هماهنگی برگزاری اجلاس استانی نماز با حضور مدیر کل امور شهری علی رجبی وندچالی، حجت الاسلام عباسعلی ابراهیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان و اعضای کمیته ها امروز پنجشنبه ۲۴ آذر ماه در استانداری برگزار شد.

در ابتدا حجت الاسلام ابراهیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان، گزارشی از اقدامات صورت گرفته و برنامه های اجلاس نماز در استان ارائه کرد.

مدیر ستاد اقامه نماز بیان کرد: برای برگزاری اجلاسیه استانی نماز می‌توان از ظرفیت حوزه‌های فرهنگی استان همچون آموزش و پرورش و دانشگاه فرهنگیان استفاده کرد.

حجت الاسلام ابراهیمی گفت: برای اجرای بهتر برنامه‌‌های فرهنگی باید وحدت رویه حفظ شود؛ اگر این موضوع در اجلاسیه استانی نماز مدنظر قرار بگیرد مسلما به اهداف خود سریع‌تر خواهیم رسید و استفاده از توصیه‌های شهداء و بزرگان در این مسیر می‌تواند اثرگذار باشد.

در ادامه مدیر کل دفتر امور اجتماعی وفرهنگی استاندار مازندران علی رجبی گفت: برنامه های مرتبط با ترویج اقانمه نماز، فراگیر و بنحوی باشد که روح پرستش خداوند در همه اقشار جامعه دمیده شود .

رجبی با اشاره به این که نماز، عالی ترین شکل حضور بنده در برابر خداوند سبحان و زیباترین جلوه پرستش خداوند قادر متعال است،تصریح کرد: برنامه های مرتبط با ترویج اقانمه نماز، فراگیر و بنحوی باشد که روح پرستش خداوند در همه اقشار جامعه دمیده شود.

وی استفاده از ابزار هنر فاخر برای تاثیر گذاری عمیق در جان و روح مخاطب را لازم دانست و گفت: تولید محتوا برای ترویج نماز در فضای مجازی، متناسب با ذائقه جامعه باشد بنحوی که همگان بتوانند از محتویات تولید شده به نحو بایسته استفاده کنند.

در پایان مقرر شد در جلسه بعدی که بزودی برگزار می گردد زمان و مکان و جزئیات دیگر اجلاسه هماهنگی و عملیاتی گردد.

کمیته برگزاری اجلاس استانی نماز در مازندران کمیته برگزاری اجلاس استانی نماز در مازندران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا