اخبارکردستان

توصیه های نماینده ولی فقیه کردستان در شورای اداری استان در خصوص نماز

نماینده ولی فقیه در استان کردستان: در وقت نماز جلسات برگزار نشود.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کردستان، بیست و هفتم اسفند ماه دوازدهمین جلسه شورای اداری استان با حضور نماینده ولی فقیه، استاندار، مدیر ستاد اقامه نماز استان، مدیران کل و روسای سازمان ها در سالن جلسات استانداری کردستان برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین پورذهبی نماینده ولی فقیه در استان کردستان طی سخنانی ضمن تشکر از اقدامات و زحمات استاندار و مدیران استانی توصیه کرد که با گشاده رویی و اخلاق خوب با ارباب رجوع برخورد شود و در سریع ترین زمان ممکن کار مراجعه کنندگان انجام شود.

حجت الاسلام پورذهبی ضمن توصیه هایی به مدیران در جهت پیشبرد کارها و مسائل مردم گفت: نباید در وقت نماز جلسه، برنامه یا مراسمی برگزار شود. ما باید وقت کافی به نماز اختصاص دهیم به طوری که نماز موجب شود با انرژی و شادابی بیشتر به انجام واظایفمان بپردازیم.

وی افزود: نباید تصور شود که برگزاری نماز در دستکاه های اداری موجب تلف شدن وقت می شود بلکه بالعکس همچنان که پیامبر عظیم الشان اسلام(ص) به بلال می فرمودند که بلال با اذان ما را خوشحال کن، چون که وقتی صدای اذان می شنویم یعنی باید برای نماز آماده باشیم پس ما باید از نماز انرژی و شادابی دریافت کنیم و وظیفه داریم امکانات لازم برای اقامه نماز جماعت در دستگاه ها فراهم کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: متاسفانه گزارش شده که بعضی از جلسات در وقت نماز برگزار می شود که باید از این امر شدیدا پرهیز شود و نباید در وقت نماز، جلسه یا مراسمی برگزار شود.

وی توصیه کرد که جلسات در حد امکان در کوتاه ترین زمان برگزار شود و سخنرانی های متعدد انجام نشود تا هم جلسات خسته کننده نباشد و هم به درخواست ارباب رجوع رسیدگی شود.

توصیه های نماینده ولی فقیه در شورای اداری استان درخصوص نماز توصیه های نماینده ولی فقیه در شورای اداری استان درخصوص نماز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا