اخبارکردستان

شورای اقامه نماز اداره کل انتقال خون استان کردستان تشکیل شد

مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان: دوران مسئولیت ها زود تمام می شود چه بهتر که انسان در کارنامه ‌اداری خود خدمت به مردم را داشته باشد و چه توفیق بالاتر از این که خدمت برای امر نماز صورت‌گرفته باشد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کردستان، ششم دی ماه جلسه شورای اقامه نماز اداره کل انتقال خون استان کردستان با حضور مدیر و کارشناسان ستاداقامه نماز استان، مدیرکل و‌معاونین آن اداره کل تشکیل شد.

در ابتدای جلسه محمد سعید کریمیان مدیرکل انتقال خون استان کردستان ضمن قدردانی از فعالیت های ستاد اقامه نماز استان گفت: کار ما کاری فرهنگی است و کسی که برای اهدای خون به ما مراجعه ‌می کند فردی معتقد است و سازمان انتقال خون بعنوان دستگاهی خدمت رسان آمادگی خود را برای همکاری با ستاد اقامه نماز در جهت توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز اعلام می کند.

کریمیان گزارشی از فعالیت های صورت گرفته در زمینه دستورالعمل های ابلاغ شده ستاد اقامه نماز ارائه کرد و گفت: علی رغم کمبود اعتبارات نسبت به تعمیر و تجهیز نمازخانه اداره کل اقدام‌ شده است و دوره های آموزشی و‌مسابقات قرآنی با همکاری ستاد اقامه نماز در این اداره کل برگزار شد.

وی همچنین توضیحاتی درخصوص ساخت نمازخانه برای ساختمان جدید انتقال خون و پیشبینی وضوخانه مناسب برای اهل سنت و اهل تشیع ارائه کرد.

در ادامه اکبر عظیمی مدیر ستاد اقامه نمار استان ضمن تشکر از کریمیان بابت تشکیل جلسه و دبیر شورای اقامه‌ نماز انتقال خون بابت پیگیری های فعالیت های نمازی گفت: سازمان انتقال خون یک دستگاه بسیار مهم در امر خدمات رسانی می باشد.

عظیمی با اشاره به اهمیت، عمق و‌گستردگی کار سازمان انتقال خون گفت: خدمت به مردم و حیات دادن به مردم توفیقی است که برای کارکنان انتقال خون محیا شده است.

عظیمی درخصوص اهداف برنامه های ستاد اقامه نماز توضیحاتی ارائه کرد و گفت: علاوه بر دستگاه باید برای خانواده کارکنان، مخاطبین و مراجعه کنندگان نیز برنامه های نمازی اجرا شود ‌و ‌فقط محدود به کارکنان دستگاه نباشد.

عظیمی پیشنهاداتی درخصوص استفاده از آیات و جملاتی در مورد اهیمت نماز در کارت های انتقال خون، نصب پوستر ها و بنرهای نماز در فضاهای داخلی و در دید مراجعه کنندگان و… ارائه کرد و‌گفت: نماز نه تنها فقط یک‌ بحث عبادی بلکه بعنوان یک احتیاج برای جوانان است، نماز به ما نظم می دهد و برای رسیدن به زندگی بهینه باید آن را سرلوحه زندگی قرار داد و باید در این زمینه همه‌احساس‌مسولیت‌کنند و در جایگاه خود و متناسب با امکانات خود برای ترویج فرهنگ نورانی نماز تلاش کنند.

وی افزود: دوران مسئولیت ها زود تمام می شود چه بهتر که انسان در کارنامه ‌اداری خود خدمت به مردم را داشته باشد و چه توفیق بالاتر از این که خدمت برای امر نماز صورت‌گرفته باشد. اگر بخواهیم برای زندگی دنیوی خود کاری بکنیم باید به نماز وصل شویم و اگر بخواهیم برای زندگی آخرت ذخیره ای داشته باشیم نیز باید در این دنیا به نماز روی آوریم.

در پایان مرادی کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان کردستان توضیحاتی در خصوص سامانه سجاده ارائه کرد و سایر اعضا نکته نظرات و پیشنهادات خود‌را مطرح کردند و  همچنین از فعالین نمازی تقدیر بعمل آمد.

شورای اقامه نماز اداره کل انتقال خون استان کردستان تشکیل شد تقدیر از فعالین نمازی انتقال خون استان کردستان

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا