اخبارکردستان

جلسه هماهنگی برگزاری اجلاس استانی نماز کردستان تشکیل شد

اجلاس نماز در روز یکشنبه ۲۰ اسفند در محل سالن اجتماعات اردوگاه شهید سلیمان خاطر با حضور مقامات استانی و کشوری برگزار می شود و در این اجلاس از دستگاه‌های برتر نمازی در ارزیابی سال ۱۴۰۱ نیز تقدیر بعمل می آید.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کردستان، در اجرای تصمیمات شورای اقامه نماز استان و همچنین شورای قرآن،عترت و نماز اداره کل آموزش و پرورش جلسه هماهنگی به منظور تمهید مقدمات اجلاس استانی نماز در محل دفتر کار معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش  برگزار شد.

در این جلسه طیبی راد معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان کردستان در اهمیت امر نماز و لزوم برگزاری اجلاس استانی نماز مواردی را بیان و نیازمندی های اجرایی اجلاس را برشمرد.

در ادامه نظام مرادی کارشناس برنامه ریزی،نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان ضمن تشریح اهداف اجلاس استانی نماز و با اشاره به اینکه طبق مصوبه شورای اقامه نماز استان مقرر شده است اجلاس استانی نماز با مشارکت اداره کل آموزش و پرورش و ستاد اقامه نماز استان برگزار شود در مورد نیازها، آمادگی لازم و نحوه اجرا توضیحاتی ارائه کرد.

بعد از اظهار نظر سایر مدعوین مقرر شد تا اجلاس در روز یکشنبه ۲۰ اسفند در محل سالن اجتماعات اردوگاه شهید سلیمان خاطر با حضور مقامات استانی و کشوری برگزار شود و در این اجلاس از دستگاه‌های برتر نمازی در ارزیابی سال ۱۴۰۱ نیز تقدیر بعمل آید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا