اخبارکردستان

شورای اقامه نماز جمعیت هلال احمر استان کردستان برگزار شد

مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان: نماز مهمترین معروف است که می تواند انسان را در مسیر زندگی سعادتمند نماید و ماه رمضان هدیه خداوند برای تخفیف گناهان است.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کردستان، بیبیست و یکم اسفند ماه جلسه شورای اقامه نماز جمعیت هلال احمر استان با حضور مدیر و کارشناسان ستاد اقامه نماز استان و روسای شعب شهرستانی و شورای معاونین جمعیت هلال احمر استان برگزار شد.

در این جلسه  جلالی مدیر کل جمعیت هلال احمر استان با تبریک آغاز ماه مبارک رمضان و تشکر از همکاری ستاد اقامه نماز استان در جهت پیشبرد برنامه های فرهنگی جمعیت، گزارشی از اقدامات صورت گرفته را ارائه کرد و اظهار داشت: در طول سال جاری تا کنون چندین جلسه شورای اقامه نماز جمعیت هلال احمر استان را تشکیل داده ایم و در همه شعبات نیز اقدام مشابه صورت پذیرفته است.

وی در ادامه، بکارگیری امام جماعت در همه شعبات شهرستانی، تشکیل کانال ویژه نماز،معرفی امام جماعت به آموزش و پرورش جهت حضور در مدارس حداقل در هفته یک روز، ارزیابی از عملکرد شعب، تقدیر از خادمان نماز، برگزاری مسابقات کتابخوانی، معرفی اعضای هیأت ارزیابی به ستاد اقامه نماز استان، ثبت فعالیت در سامانه سجاده و… را از جمله اقدامات دیگر جمعیت هلال احمر استان بر شمرد.

در ادامه عظیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن تبریک آغاز ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات از مدیرعامل و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان و رؤسای شعب تابعه تقدیر و تشکر کرد و اظهار داشت: نماز مهمترین معروف است که می تواند انسان را در مسیر زندگی سعادتمند نماید و ماه رمضان هدیه خداوند برای تخفیف گناهان است.

عظیمی در بخش دیگری از صحبت های خود در زمینه طرح خدمات سفر سال ۱۴۰۳با توجه به مسئولیت ستاد اقامه نماز بعنوان مسئول کمیته نظارت بر نمازخانه راههای مواصلاتی سطح استان، بر لزوم همکاری و همراهی پایگاههای جمعیت هلال احمر استان با مسافرین نوروزی در زمینه باز بودن نمازخانه ها، نصب چادرهای نماز در ورودی شهرها و… تأکید کرد.

در خاتمه سایر اعضاء نیز نکته نظرات خود را بیان کردند.

شورای اقامه نماز جمعیت هلال احمر استان کردستان برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا