اخبارکردستان

دومین جلسه کمیته ساماندهی فضاهای اقامه نماز راههای مواصلاتی استان کردستان

مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان: اولین وظیفه تعریف شده برای حکومت اسلامی، اقامه نماز است و همه ما وظیفه مندیم زیرساخت های لازم را برای اجرای این امر الهی در جهت ایجاد شوق و علاقه و رضایت مندی مردم و بویژه مسافران بین راهی را فراهم نمائیم.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کردستان، هفدهم اسفند ماه دومین جلسه کمیته ساماندهی و نظارت بر فضاهای اقامه نماز راههای مواصلاتی استان به ریاست مدیر ستاد اقامه نماز استان و مسئول کمیته مذبور تشکیل شد.

در ابتدای جلسه مرادی کارشناس برنامه ریزی، نظارت و رازیابی ستاد اقامه نماز استان کردستان ضمن ارائه گزارشی از کمیت و کیفیت بازدید های میدانی انجام شده، توضیحاتی درخصوص شیوه نامه طرح خدمات سفر داد.

 اکبر عظیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان و مسئول کمیته ساماندهی و نظارت بر فضاهای اقامه نماز راههای مواصلاتی استان ضمن عرض تشکر و قدردانی بابت تلاش های صورت گرفته و تبریک پیشاپیش ایام ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات در این ماه پرفیض و برکت، اظهار داشت: اولین وظیفه تعریف شده برای حکومت اسلامی، اقامه نماز است و همه ما وظیفه مندیم زیرساخت های لازم را برای اجرای این امر الهی در جهت ایجاد شوق و علاقه و رضایت مندی مردم و بویژه مسافران بین راهی را فراهم کنیم.

وی افزود: در بعضی از جایگاه های سوخت و بعضاً مجتمع های بین راهی و حتی شهری از نظر کم و کیف نماز خانه و بویژه سرویس های بهداشتی مشکل داریم و لازم است هر چه زودتر در این موارد چاره اندیشی شود.

عظیمی در بخش دیگری از سخنان خود در ارتباط با شیوه نامه طرح خدمات سفر سال ۱۴۰۳ گفت: شیوه نامه طرح خدمات سفر فقط ویژه ایام نوروز و سال نو نیست، بلکه این شیوه نامه با هدف ارائه خدمات خوب در جهت رضایت مندی مسافران در طول ایام سال تدوین و اعلام شده است.

وی افزود: همه اعضاء و بویژه اعضای کمیته نظارت بر فضاهای اقامه نماز راههای مواصلاتی مؤظف به تقویت نظارت ها و مطالبه تحقق اهداف تعریف شده در شیوه نامه مربوطه می باشیم.

در ادامه سایر اعضا نکته نظرات خود را بیان کردند و مصوب شد تا دستگاههای عضو کمیته بر اساس تقویم زمانی تدوین شده بازدیدهای میدانی را ادامه و مشکلات مرتبط را در حوزه هر فرمانداری به شخص فرماندار منعکس و اخذ گزارش کنند.

 دومین جلسه کمیته ساماندهی فضاهای اقامه نماز راههای مواصلاتی استان کردستان دومین جلسه کمیته ساماندهی فضاهای اقامه نماز راههای مواصلاتی استان کردستان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا