اخبارکردستان

جلسه ستاد خدمات سفر استان کردستان برگزار شد

معاون استاندار کردستان ضمن تأکید مشکلات ذکر شده توسط نماینده کمیته نظارت بر نماز خانه ها و سرویس های بهداشتی بر لزوم رفع و اصلاح مشکلات ذکر شده تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کردستان، دوازدهم خرداد ماه جلسه ستاد خدمات سفر استان کردستان به ریاست کیومرث حبیبی معاون عمرانی استانداری تشکیل شد.

در این جلسه مسئولین کمیته ها گزارش مبسوطی از اقدامات صورت گرفته را ارائه دادند.

مرادی کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان به نمایندگی از مدیر ستاد اقامه نماز استان و مسئول کارگروه نظارت برنمازخانه ها و سرویس های بهداشتی گفت: به محض دریافت شیوه نامه طرح خدمات سفر سال ۱۴۰۳ کارگروه نظارت بر نمازخانه و سرویس های بهداشتی تشکیل و در اولین اقدام اکیپ بندی لازم به منظور انجام بازدید های میدانی شکل گرفت.

وی مهمترین نقاط قوت را تعامل و همراهی خوب اعضای کارگروه بر شمرد و مشکلات پیش رو را کمبود نماز خانه بین راهی، کم توجهی تعدادی از جایگاه های عرضه سوخت در تجهیز و نظافت نمازخانه و بویژه سرویس های بهداشتی برشمرد و با توجه به نزدیک شدن به اربعین حسینی(ع) بر لزوم تقویت نظارت ها، آماده سازی زیر ساخت ها و توجیه و آموزش متولیان مجتمع ها و جایگاه های عرضه سوخت اشاره کرد.

در خاتمه حبیبی ریاست ستاد خدمات سفر استان ضمن تأکید مشکلات ذکر شده توسط نماینده کمیته نظارت بر نماز خانه ها و سرویس های بهداشتی بر لزوم رفع و اصلاح مشکلات ذکر شده تأکید کرد.

 جلسه ستاد خدمات سفر استان کردستان برگزار شد  جلسه ستاد خدمات سفر استان کردستان برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا