اخباراصفهان

سفارش نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان به اقامه نماز اول وقت

نماینده ولی فقیه در کاشان: خوب درس بخوانید، همیشه به پدر و مادر خود احترام بگذارید و نماز اول وقت را فراموش نکنید.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، حجت الاسلام والمسلمین سید سعید حسینی امام جمعه و نماینده ولی فقیه در کاشان روز دوشنبه ۲۸ فروردین ماه با حضور در مدرسه پسرانه لاجوردی کاشان، ضمن سخنرانی و اقامه نماز مغرب و عشا در ضیافت افطاری دانش آموزان این مدرسه نیز شرکت کرد.

حجت الاسلام والمسلمین سید سعید حسینی، در این دیدار به معانی ذکر شریف صلوات اشاره کرد و خطاب به دانش آموزان، اظهار داشت: ذکر شریف صلوات همان اصول دین شیعه است.

نماینده ولی فقیه در کاشان، با بیان اینکه “اللهم” یعنی توحید و عدالت خدا را قبول دارم و “صلی” یعنی من نظام پاداش و کیفر معاد را می پذیرم گفت: اسم پیامبراکرم(صلواه الله علیه وآله) یعنی نبوت و آل پیامبر همان امامت است و این همان اصول دین شیعه می باشد.

امام جمعه در مدرسه پسرانه لاجوردی کاشان خاطرنشان کرد: خوب درس بخوانید، همیشه به پدر و مادر خود احترام بگذارید و نماز اول وقت را هرگز فراموش نکنید که این سه مورد از هر چیزی در زندگی برای شما با ارزش تر است.

همخوانی قرآن، مرثیه سرایی مداحان اهل بیت(علیهم السلام)، اقامه نماز جماعت مغرب و عشا به امامت امام جمعه کاشان و اهدای جوایز به دانش آموزان پاسخ دهنده درست معانی ذکر شریف صلوات، از جمله برنامه‌های دیگر این مراسم معنوی بود.

مدرسه پسرانه لاجوردی کاشان اصفهان

مدرسه پسرانه لاجوردی کاشان اصفهان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا