اخباریزد

برگزاری کرسی آزاد اندیشی با موضوع نماز در دانشگاه یزد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان یزد، روز چهارشنبه نوزدهم اردیبهشت ماه، کرسی آزاد اندیشی و نشست نمازی دانشجویان کانون نماز دانشگاه یزد با حضور و سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین مهدی نیا کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی برگزار شد.

حجت الاسلام مهدی نیا اظهار داشت: ایمان اگر برپایه احساسات بنا شود پس از مدتی سست می شود از اینرو برنامه های درسی، عقلانی و برپایه معنویت، ایمان، عمل و اخلاق باشد.

وی در ادامه گفت: ما باید اصول اصلی دعوت را از خود شروع کنیم، در نمازهای جماعت حضور داشته، تا بهترین الگوی برای دانشجویان باشیم و حتما درباره راه های جذب دانشجویان به نماز به ویژه نماز جماعت، ظرفیت هر کس را بررسی کنیم که آنها را ناخواسته از نماز زده نکنیم.

مهدی نیا در پایان بیان کرد: اقامه نماز با حضور قلب تاثیر بسزایی در زندگی فردی و اجتماعی ما دارد و همان طور که می دانید نماز ستون و یکی از واجبات دین اسلام است که باید به آن اهمیت دهیم، چرا که نماز باعث برکت در زندگی می شود.

 

برگزاری کرسی آزاد اندیشی با موضوع نماز توسط دانشجویان کانون نماز دانشگاه یزد برگزاری کرسی آزاد اندیشی با موضوع نماز توسط دانشجویان کانون نماز دانشگاه یزد برگزاری کرسی آزاد اندیشی با موضوع نماز توسط دانشجویان کانون نماز دانشگاه یزد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا