اخبارکهگیلویه و بویراحمد

برگزاری کرسی های آزاداندیشی نماز در مدارس و دانشگاه های کهگیلویه

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کهگیلویه وبویر احمد، دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان کهگیلویه در گفتگو با روابط عمومی ستاد اقامه نماز، با اشاره به ضرورت ایجاد بستری برای تعامل و گفتگو با نسل جوان بیان داشت: تلاش می‌شود در راستای گفتگوهای هدفمند پیرامون احکام و نماز در مدارس و دانشگاه های شهرستان کهگیلویه ، کرسی های آزاداندیشی برگزار شود؛ کرسی هایی که در آن با استفاده از مبلغان و مبلغات آموزش دیده که عموما از امامان جمعه ، اساتید حوزه علمیه و دانشگاه اند، فلسفه احکام و نماز مورد گفتگو قرار گیرد.

علی دایی از برنامه ریزی جهت اجرای بیش از صد نشست تا پایان سال خبر داد و گفت: در این نشست ها از شیوه گفتگوی آزاد همراه با اقناع مخاطب بهره گرفته می‌شود.

طبق برنامه‌ریزی هایی که صورت گرفته قرار است در مدارس سطح شهرستان و دانشگاه های پیام نور، آزاد اسلامی، علمی کاربردی و کانون های فرهنگی هنری محلات بیش از صد نشست هدفمند تا پایان سال داشته باشیم.

وی ادامه داد: سال جدید در دانشگاه آزاد اسلامی و تعدادی از مدارس شهرستان کهگیلویه این نشست ها با موضوع نماز برگزار شده که قطعاً ادامه دار خواهد بود. بخشی از این نشست ها طبق برنامه‌ریزی در اوقات فراغت تابستانه در سطح محلات و بخشی دیگر بعد از مهر ماه برگزار خواهد شد.

یرگزاری نشست های کرسی آزاد اندیشی در شهرستان کهگیلویه

یرگزاری نشست های کرسی آزاد اندیشی در شهرستان کهگیلویه

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا