آذربایجان شرقیاخبار

جلسه شورای اقامه نماز ادراه کل امور دام استان آذربایجان شرقی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی، جلسه شورای اقامه نماز ادراه کل امور دام استان با حضور حجت الاسلام آقاجانی مدیر ستاد اقامه نماز و تفسیر استان، مومنی مدیر کل امور دام استان و سایر اعضای شورای اقامه نماز، روز سه شنبه بیست و سوم خرداد ماه برگزار شد.

حجت الاسلام آقاجانی فعالیتهای پشتیباتی امور دام را کاری جهادی در راستای تامین امنیت و سلامت غذایی عنوان کرده و گفت: اقامه نماز جماعت در این اداره کل که با حضور گسترده کارکنان انجام می‌گیرد ، نتیجه توجهات ، پشتیبانی و حمایت مسئولین این مجموعه است.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت دوره های آموزشی ستاد اقامه نماز در هر مجموعه و توجیح کاکنان از انجام برخی کارها یا بخش نامه ها، افزود: علاوه بر اینکه مدیر و معاونین اهل نماز در اداره نقش مهمی در ترویج نماز دارد، اساس آموزش و توجیح کارکنان است تا کارکنان با علم و رغبت تمام در نماز حضور پیدا کنند.

مومنی ضمن بیان فعالیتهای پشتیبانی امور دام استان، و قدردانی از پیگیری‌ها و زحمات شورای اقامه نماز در ترویج نماز، گفت: در اداره ما نمازهای جماعت با حضور روحانی به صورت منظم برگزار می شود، و دو مجموعه هم داریم که در خواست روحانی برای اقامه نماز جماعت کردند، امید است با همکاری ستاد اقامه نماز این مشکل هم رفع شود.

شورای اقامه نماز امور دام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا