اخبارلرستان

دومین جلسه هیات نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان لرستان تشکیل شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، دومین جلسه هیات ارزیابی ستاد اقامه نماز لرستان با هدف بررسی فعالیت های سال ۱۴۰۲ دستگاه های اجرایی استان با حضور کلیه اعضاء در تاریخ بیست و دوم اردیبهشت ماه تشکیل شد.

حجت الاسلام چراغی مدیر ستاد اقامه نماز استان لرستان، ضمن خیرمقدم و تشکر از زحمات هیات ارزیابی استان در این جلسه و تشریح متغیرهای شیوه های ارزیابی سال جاری با سالهای قبل، خواستار اجرای دقیق ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی استان شد و کار نظارت و ارزیابی را در تمام مراحل  مهم دانسته و افزود:  یکی از ارکان مهم و عناصر حیاتی در یک مدیریت سالم و کار آمد وجود نظام کامل ارزیابی است.

وی گفت: با شناسایی دستگاه هایی که عملکرد ضعیفی دارند، تلاش می‌کنیم تا ضعف های آنها را شناسایی کرده و اقداماتی را برای بهبود عملکرد آنها انجام دهیم و  می‌توان از طریق آموزش‌های لازم، تقویت نظارت و همکاری با دستگاه های موفق‌تر، بهبود عملکرد این دستگاه ها را تسهیل کرد.

چراغی عنوان کرد: نماز یکی از معروفترین معروف هاست که ما وظیفه داریم در حد توان و امکان در جامعه و پیرامون خود  جهت این فریضه  الهی ترویج و تبلیغ نماییم و با توجه به آسیب هایی که امروزه در اجتماع وجود دارد نباید از این فریضه الهی غافل شویم.

برگزاری دومین جلسه هیات نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان لرستانبرگزاری دومین جلسه هیات نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان لرستان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا