لرستان

جلسه شورای اقامه نماز اداره کل بیمه سلامت استان لرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، جلسه شورای اقامه نماز اداره کل بیمه سلامت استان، با موضوع اجرای برنامه ها و فعالیت های نمازی با حضور مدیر بیمه سلامت استان، دبیر ستاد اقامه نماز و دیگر اعضای این مجموعه در تاریخ یازدهم خرداد ماه برگزار شد.

دیبر ستاد اقامه نماز در جلسه شورای اقامه نماز اداره کل بیمه سلامت استان لرستان اظهار داشت: آیات بسیاری نیز در وصف نماز جماعت و نماز اول وقت آمده است که غیر از آثار فردی و اجتماعی نماز جماعت، پاداش‏‌های عظیمی برای آن بیان شده است و همچنین از رسول خدا(ص) نقل شده است که “من سمع النداء فلم یجبه من غیرعله فلا صلاه له‏” نماز کسی که صدای اذان را بشنود و بی‌دلیل، در نماز جماعت ‏مسلمانان شرکت نکند، ارزشی ندارد.

وی گفت: نماز تنها واجبی است که خداوند لازم کرده و این یک فرصت است برای همه خصوصا کارمندان دولت تا بعد از یک خستگی ناشی از کار، در وقت نماز به یک آرامش و شادابی روحی و معنوی دست پیدا کنند و البته نمازی که ما را از منکر باز دارد و شایسته نیست برای انجام ندادن این امر مهر و باارزش بهانه آورد.

این مقام مسئول عنوان کرد: اصل دین یعنی حیا و وقتی حیا در جامعه نباشد دیگر هیچ مرزی وجود ندارد و درواقع چیزی برای انسان باقی نمی ماند و تمامی مشکلات ذکر شده بدلیل وجود همین خلأ های معنوی هست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا