اخبارلرستان

شنبه های نمازی با حضور استاندار و نماینده ولی فقیه در دستگاه های اجرایی انجام می شود

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، استاندار استان لرستان در گفت و گو با روابط عمومی این ستاد اظهار داشت: شنبه های نمازی با حضور نماینده ولی فقیه در استان و حجت الاسلام چراغی در دستگاه های اجرایی انجام می شود.

استاندار لرستان در خصوص شنبه های نمازی عنوان کرد: در راستای توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز، شنبه های هر هفته با حضور اینجانب،حجت الاسلام شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان، مدیر ستاد اقامه نماز و دیگر مدیران و مسئولان اجرایی به صورت مستمر انجام شود.

وی گفت: برای اقامه نماز در دستگاه های اجرایی استان باید حضور میدانی داشته باشیم و  برای رفع مشکلات فرهنگی در حوزه نماز با برنامه  حرکت کرد و مصوبات در شورای اقامه نماز به نحو احسن اجرا گردد و همچنین خانواده های ما که منشا اصلی و اولیه تربیت فرزندان هستند باید در راستای ترویج فرهنگ نماز تلاش بیشتری داشته باشند.

این مقام مسئول تصریح کرد: حضور مدیران در نماز جماعت ادارات الزامی است و کم کاری در این زمینه قابل اغماض نمی باشد و در ارزیابی‌ها مدنظر قرار می‌گیرد و همچنین مدیران دستگاه اجرایی باید مکان مناسب و زیبایی را برای نمازخانه‌ در ادارات خود اختصاص دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا