لرستان

کارگاه آموزشی سلامت معنوی بیمارستان تامین اجتماعی لرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، گارگاه آموزشی سلامت معنوی بیمارستان تامین اجتماعی با حضور حجت الاسلام والمسلمین چراغی مدیر ستاد اقامه نماز استان و دیگر اعضاء این مجموعه در تاریخ پانزدهم اسفند ماه برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین چراغی در جلسه سلامت معنوی اظهار داشت: با توجه به نیاز بیماران به اقامه نماز صحیح و آموزش نحوه گرفتن وضو در هنگام بستری، وسایلی همچون سجاده مخصوص نماز، سنگ تیمم و پوستر های مربوط به تسهیل در اقامه نماز در اتاق بیماران بصورت کمد نمازی باید فراهم شود.

وی گفت: آشنایی با احکام و اطلاع رسانی مناسب به بیماران بستری در مرکز درمانی می تواند در جهت افزایش نشاط روحی بیماران نقش موثری داشته باشد.

چراغی عنوان کرد: یکی از نیاز های جامعه امروز امر نماز و توجه به احکام بیماران است ، چرا که انسان در همه احوال به معنویت و نماز احتیاج دارد و همچنین نماز مختص نوع بشر و در تمام ادیان الهی وجود داشته و هیچ یک از این ادیان بدون ایجاد رابطه بین خدا و بنده، وضع نشده است.

وی تصریح کرد: باید ظرفیت‌های دینی جامعه افزایش یابد، ما نیاز داریم تا جامعه خود را در شرایط حساس فعلی یاری کرده و شبهات مختلفی که از سوی دشمنان به آنها القا می‌شود را پاسخ گوییم.

کارگاه آموزشی سلامت معنوی بیمارستان تامین اجتماعیکارگاه آموزشی سلامت معنوی بیمارستان تامین اجتماعی

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا