همدان

مجمع مادحین و پیرغلامان با موضوع نماز در استان همدان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان همدان، مجمع مادحین و پیرغلامان باموضوع نماز در استان همدان، باحضور آیت الله شعبانی موثقی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر همدان، روز شنبه هجدهم آذر در دفتر نماینده ولی فقیه برگزار شد.

در ابتدای این مجمع آیت الله شعبانی موثقی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر همدان، با بیان اهمیت اقامه نماز بیان کرد: اگر نماز را در کنار امام حسین(ع) داشته باشیم به عاقبت به خیری دست پیدا می‌کنیم و نباید فراموش کنیم امام حسین(ع) برای نماز قیام کرد.

وی افزود: نکند خدای نکرده فردی در هئیت و روضه شرکت کند اما اهل نماز نباشد که با توجه به فرمایش پیامبر اکرم(ص) اولین کسانی که به شفاعت من می‌رسند کسانی هستند که نماز اول وقت میخوانند.

آیت الله شعبانی موثقی ادامه داد: منسوب بودن به اهل بیت(ع) باعث می‌شود انتظار جامعه از شما بالاتر برود که همین موضوع باعث می‌شود مادحین نسبت به جایگاه و خود اهل بیت(ع) شناخت و معرفت بالاتری نسبت به عموم جامعه داشته باشند. نماینده ولی فقیه در استان با اشاره عزاداری در ایام فاطمیه تصریح کرد: چه اشکالی دارد در ایام فاطمیه چند هیئت در همدان مراسم خود را در مسجد جامع برگزار کنند و این جمع شدن‌ها دارای برکت است و باعث هویت سازی می‌شود.

مجمع مادحین و پیرغلامان باموضوع نماز در استان همدان برگزار شد مجمع مادحین و پیرغلامان باموضوع نماز در استان همدان برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا