اخبارگلستانمهدویت

از فعالان مهدوی در گرگان تجلیل شد

این مراسم با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان گلستان، مراسم تجلیل از بانوان مهدوی گرگان، با حضور سید علی مهاجر معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان، قاسم محمدی مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) و جمعی از فعالین مهدوی در روز دوشنبه، یکم اسفندماه در محل بنیاد مهدویت استان برگزار شد.

قاسم محمدی در این مراسم ضمن قدردانی از بانوان فعال در حوزه فعالیتهای مهدویت، خواستار توجه بیشتر به اجرای برنامه های مناسب با نسل نو در جهت جذب آنان شد.

از فعالان مهدوی در گرگان تجلیل شد

وی گفت: انجام فعالیت در مسیر مهدویت باید به نحوی باشد که در زمینه سازی ظهور حضرت ولیعصر(عج) را فراهم کند.

بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان گلستان در مراسم تجلیل از بانوان مهدوی گرگان، با اشاره به فعالیتهای انجام شده در حوزه مهدویت در سطح استان، گفت: بنیاد مهدویت استان آمادگی دارد در راستای ترویج معارف مهدویت، دوره های آموزشی تربیت مربی مهدوی را در سطح استان با حضور اساتید برتر مرکز تخصصی مهدویت برگزار کند.

از فعالان مهدوی در گرگان تجلیل شد

در ادامه جلسه، سید علی مهاجر معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان، با تاکید بر وظیفه همگانی در راستای ترویج، توسعه، نهادینه کردن و تثبیت فرهنگ معنوی مهدویت در جامعه گفت: محتواسازی و عمیق بخشی به برنامه‌های اجرایی حوزه مهدویت مد نظر قرار گیرد.

وی افزود: پرداختن به توسعه، ترویج، نهادینه کردن و تثبیت آموزه‌های دینی و معرفتی در جامعه یک وظیفه ذاتی‌ است که همه مسوولان، ادارات و نهادها و تمامی آحاد مردم باید برای آن تلاش کنند.

مهاجر در پایان تاکید کرد:  حفاظت و تقویت نظام جمهوری اسلامی یکی از این شاخصه‌ها است و نباید اجازه‌ داد در هیچ شرایطی سر سوزنی به این نظام مقدس خدشه‌ وارد شود.

در پایان این مراسم از ۶۰ نفر بانوان فعال مهدوی با اهدای لوح تقدیر و هدیه نقدی تجلیل شد.

از فعالان مهدوی در گرگان تجلیل شد از فعالان مهدوی در گرگان تجلیل شد از فعالان مهدوی در گرگان تجلیل شد از فعالان مهدوی در گرگان تجلیل شد از فعالان مهدوی در گرگان تجلیل شد از فعالان مهدوی در گرگان تجلیل شد از فعالان مهدوی در گرگان تجلیل شد

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا