اخبارلرستان

نشست های مهدوی در مساجد استان لرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، نشست های مهدوی در مساجد استان با حضور کارشناسان فرهنگی ستاد اقامه نماز و همچنین شرکت آحاد نمازگزاران در تاریخ بیست و پنجم مهر ماه برگزار شد.

کارشناس فرهنگی ستاد اقامه نماز استان در خصوص نشست های مهدوی در مساجد اظهار داشت: این نشست‌ها ویژه عموم افراد جامعه با هدف تبیین معارف مهدوی، ترویج فرهنگ انتظار و آشنایی جوانان با مفهوم انتظار برگزار می‌شود .

وی افزود: منتظر حقیقی نه تنها به لحاظ اندیشه در پی شناخت امام عصر خویش خواهد بود بلکه در زندگی شخصی خود، از الگوی رفتاری و اخلاقی ایشان نیز بهره می برد و هرگونه انحراف اخلاقی را از زندگی خویش پاک می کند و جامعه امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمند ترویج فرهنگ مهدویت و انتظار است.

به گفته این مقام مسئول نشست‌ها با موضوعاتی چون مهدویت و نماز ، استکبارستیزی، مهدویت و تمدن نوین اسلامی و انتظار جهانی، اقتصاد مدیریت جهادی، خانواده و سبک زندگی،آمادگی برای ظهور و… تا پایان ماه شعبان برگزار می‌شود.

برگزاری نشست های مهدوی در مساجد استان لرستانبرگزاری نشست های مهدوی در مساجد استان لرستانبرگزاری نشست های مهدوی در مساجد استان لرستان

نشست های مهدوی در مساجد استان با حضور کارشناسان فرهنگی ستاد اقامه نماز و همچنین شرکت آحاد نمازگزاران در تاریخ بیست و پنجم مهر ماه برگزار شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا