اخبارخراسان رضوی

دومین کارگاه آموزشی مهدوی در مصلی پارک لاله مشهد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، دومین کارگاه آموزشی مهدوی با حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان، مربیان و معلمان مدارس در مصلی پارک لاله مشهد یکشنبه سوم دی ماه برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین سبحانی نیا مدیر ستاد اقامه نماز استان طی سخنانی یادآور شد: امروز از خود باید سوال کنید با این همه تلاش در راه تربیت این نسل نو و مقیدکردن آنها به تکالیف دینی چقدر موفق بوده ایم؟

وی ادامه داد: اگر موفق بوده ایم عمده عمل آن چیست و تقویت کنیم و این فرصت را از دست ندهیم و اگر آنچه انتظار بوده که نرسیده ایم دلیل چیست آسیب را شناسایی و حل نماییم.

سبحانی نیا افزود: دشمن با همه توان باورهای اعتقادی و دین را نشانه گرفته و براساس دستور قرآن ما موظف هستیم قوت لازم را فراهم کنیم.

مدیر ستاد اقامه نماز خراسان رضوی اظهار کرد: ما باید بین نگاه یعنی مخاطب و نما یعنی دعوت کننده به نماز بتوانیم زیبایی، محبت و مودت را فراهم کنیم چیزی که در فرهنگ دینی برای پایداری بر محبت و مودت تاکیده شده است و اگر این هنر را داشته باشیم و ایجاد محبت کنیم عمل به وظیفه، خود به خود فراهم می شود.

سبحانی نیا در صحبت پایانی خود در جمع مربیان و معلمان مدارس سطح استان گفت: در کلام رهبران دینی مسئه انس و محبت بسیار مورد تاکید قرار گرفته این اصل باید مربیان و شما که اکثرا معلم و مربی هستید بین شما و دانش آموز نماز فراهم گردد تا اهداف مورد انتظار باشد.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا