اخبارلرستان

نمایشگاه مهدویت و نماز در شهرستان الیگودرز افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، نمایشگاه مهدویت و نماز با حضور حجت الاسلام والمسلمین چراغی، فرماندار شهرستان الیگودرز و با شرکت بیش از صد نفر از دانش آموزان در تاریخ دوازدهم مهر افتتاح شد.

مدیر ستاد اقامه  نماز استان لرستان در خصوص نمایشگاه مهدویت و نماز اظهار داشت: برای ترغیب و ترویج نماز در نسل جدید و فرزندانمان می بایست در مرحله نخست احساسات مذهبی دانش اموزان دوره ابتدایی تقویت شود و  برای ترویج فرهنگ نماز و دعوت دانش آموزان در مدارس می بایست روحیات دانش آموزان، شرایط پیرامونی آنها، پیامی که در راستا ترویج فرهنگ نماز ارائه می شود و بازخورد آن را شناخته و چگونگی بیان آن را بدانیم.

وی گفت: همیشه به این نکته توجه داشته باشیم که نوجوانان و جوانان هر موضوعی را با استدلال قبول کرده و در دوره ابتدایی برای روی آوردن فرزندان به نماز و تشویق آنها می بایست احساسات مذهبی آنها را تقویت کنیم.

چراغی  ادامه داد: در راستای ترویج و تشویق نوجوانان و جوانان به مسئله نماز، بخشی از وظایف اقامه نماز را بر عهده خودشان بگذاریم و با توجه به اینکه در این سنین نوجوانان و جوانان با گروه همسال خود بیشتر ارتباط دارند در زمان دعوت به نماز تلاش کنیم که این کار بصورت گروهی انجام شود.

افتتاح نمایشگاه مهدویت و نماز در شهرستان الیگودرز افتتاح نمایشگاه مهدویت و نماز در شهرستان الیگودرز افتتاح نمایشگاه مهدویت و نماز در شهرستان الیگودرز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا