آذربایجان غربیاخبار

دوره مهدویت و انتظار در اداره کل راهداری آذربایجان غربی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان غربی، دوره مهدویت، انتظار و زمینه سازی ظهور در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی، با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین پناهی، مدیر ستاد اقامه نماز استان  و سایر کارشناسان مربوطه، روز سه شنبه سی و یکم مرداد ماه در سالن همایشات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین پناهی درمورد آخرالزمان چنین گفت: تاکید بر این است که بعد از ظهور بحث رجعت شروع خواهد شد و بعد از آن آماده قیامت خواهیم شد. نظریات متفاوتی در مورد نشانه های آخرالزمان وجود دارد و یکی از نظریات ظهور دجال است که متاسفانه مردم به ویژگی های ظاهری آن دقت میکنند، درحالی که ظهور دجال، ظهور یک فرد نیست بلکه پدید آمدن یک جریان است. یک چشمی بودن دجال به آن معناست که تفکر دنیاگرایی حاکم جهان خواهد شد و در عصر حاضر هم شاهد آن هستیم.

پناهی افزود: سقف آرزوی های زندگی مردم همگی مربوط به دنیاست و ارتباطات این مورد را به روشنی نشان میدهد. همه به دنبال مسائل دنیوی هستند. از دیگر خصوصیات دجال پدر و مادر یهودی آن است. در آمریکا ۷ شرکت که با صاحبان یهودی هستند یک شرکت به اسم هالیوود را ساخته اند که مروج هرزگی و انتقام جویی هستند. همگی با بودجه های نجومی درحال ساخت فرهنگی هستند که دنیا را تحت سیطره خود بگیرند. و درحال حاضر این فرهنگ به خورد ما داده شده است. از دیگر فعالیت های نمادین ساخت برج ساعت هرمی شکل روبروی کعبه، خانه خداست که بعداز ظهر سایه آن برروی کعبه افتاده و نمادی از فراماسونری است که دال بر پیروزی شیطان بر خداست.

بعد از دوره مهدویت، انتظار و زمینه سازی ظهور، نشستی در اتاق مدیر کل برگزار شد که مدیرکل راهداری، اطلاع رسانی برخی از مسئولین درمورد هزینه بلیط ها انتقاد کرد و گفت: در تمامی ترمینال ها و مسیر ها هزینه های تردد بر روی بنرهایی چاپ و در محل ها نصب شده اند. تمامی گمرک ها با بودجه میلیاردی کاملا تجهیز شده اند و متاسفانه در جریانات سال پیش به اداره راهداری و حمل و نقل بیشترین ضربه و خسارت زده شد و کلی از تجهیزات کلا از بین رفته و قابل استفاده نبودند که همگی جایگزین و دوباره تجهیز شدند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا