اخبارگلستانمهدویت

کارگاه تخصصی مهدویت در گلستان برگزار شد

کارشناس مهدویت اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان با تأکید بر اینکه کارگاه تخصصی مهدویت با سخنرانی حجت‌الاسلام سیدهادی صالحی، استاد مرکز تخصصی مهدویت و مرکز تخصصی فرق و ادیان برگزار شد، گفت: ارتقای دانش مهدوی و پرسش و پاسخ به شبهات مهدویت از اهداف این کارگاه بود.

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان گلستان، حجت‌الاسلام محمدعلی شاهینی، کارشناس مهدویت اداره کل تبلیغات اسلامی استان گلستان امروز، بیست و ششم بهمن‌ماه ضمن تبریک اعیاد شعبانیه از برگزاری کارگاه تخصصی مهدویت در شهرستان گنبدکاووس و شهرستان گرگان خبر داد و گفت: کارگاه تخصصی مهدویت به مناسبت ایام ولادت حضرت بقیهالله، امام زمان(عج) برای شبکه تبلیغی و مبلغان برگزار شد.

کارشناس مهدویت اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان با اشاره به اینکه این کارگاه با استقبال بیش از ۲۵۰ نفر از افراد فعال در این حوزه رو به رو شد، اظهار کرد: کارگاه تخصصی مهدویت با همت اداره کل تبلیغات اسلامی استان گلستان و با همکاری مرکز خدمات حوزه‌های علمیه گلستان و مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران گلستان و مرکز دارالزهرا(س) قم برگزار شد.

شاهینی با تأکید بر اینکه این کارگاه با سخنرانی حجت‌الاسلام سیدهادی صالحی، مرکز تخصصی مهدویت و مرکز تخصصی فرق و ادیان برگزار شد، افزود: در شهرستان گنبدکاووس این کارگاه با حضور بیش از ۳۰۰ نفر از دانشجویان، اساتید دانشگاه، بزرگان حوزه علمیه گنبدکاووس و آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس صورت گرفت.

وی با بیان اینکه در شهرستان گرگان این کارگاه با محوریت پرسش و پاسخ به شبهات مهدویت و ارتقای دانش در حوزه مهدویت در سالن ولایت اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان برگزار شد، گفت: افرادی که در این کارگاه حضور یافتند، گواهی حضور معتبر از مؤسسه از الزهرا(س) قم نیز اعطا خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا