اخبارالبرز

نشست جذاب سازی نماز در محلات ویژه بانوان البرزیبرگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان البرز، نشست جذاب سازی نماز در محلات برای بانوان در راستای نماز نسل نو و ترویج و فرهنگ نماز در جامعه به ویژه بین جوانان مورخ بیست و هشتم بهمن ماه در منطقه هفت استان البرز برگزار شد.

در این نشست مدیر ستاد اقامه نماز گفت: اقامه نماز یکی از موثرترین شاخصه‌های احیای دین است و باید از همه ظرفیت‌ها برای اقامه نماز استفاده کرد و همه در قبال ترویج فرهنگ اقامه نماز وظیفه داریم و در محیط خانه به خصوص پدر و مادر باید به این مهم و اقامه نماز اول وقت بیشتر اهمیت دهند زیر فرزندان الگو پذیر هستند.

وی افزود: باید نماز را در بین مردم توسعه دهیم و سطح دانش آنها را با اصرار، آثار نماز و مهارت های دعوت به نماز ارتقا دهیم.

حجت الاسلام مرادی با اشاره به اینکه یکی از مؤثرترین راه‌های رسیدن جامعه اسلامی به تکامل و پیشرفت نماز است، گفت: نماز می‌تواند جامعه اسلامی را از شر تهدیدات، توطئه‌های دشمن در جنگ نرم و رفع آسیب‌های اجتماعی نجات دهد.

شایان ذکر است این دوره با هدف آموزش فلسفه، آداب و برکات نماز ، آموزش شیوه های دعوت فرزندان به نماز، آشنایی با آثار فردی و اجتماعی نماز و پاسخ به شبهات درباره مسائل دینی به خصوص نماز ویژه بانوان خانه دار برگزار شد.

نشست جذاب سازی نماز در محلات برای بانوان برگزار شد

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا