اخبارفارس

شورای اقامه نماز شهرستان ممسنی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در تاریخ بیست و یکم شهریور ماه شورای اقامه نماز شهرستان ممسنی با حضور حجت الاسلام سقاچی قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس، داود ایوبی فرماندار شهرستان ممسنی و امام جمعه این شهرستان در محل دفتر امام جمعه برگزارشد.

در این جلسه محمدی دبیر اقامه نماز شهرستان ممسنی ضمن خوش آمد گویی به مدعوین حاضر در جلسه، گزارشی از فعالیت های فرهنگی و تربیتی در مدارس شهرستان، تعامل و همکاری با ادارات و نهاد های شهرستان، برگزاری نماز اول وقت در ادارات و نیز برگزاری دوره های آموزشی در این شهرستان ارائه داد.

در ادامه حجت الاسلام سقاچی قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس ضمن تشکر از امام جمعه، فرماندار و دبیر اقامه نماز شهرستان ممسنی تاکید کرد: بحث ترویج اقامه نماز و توسعه این فرهنگ اثر گذار و مهم مختص ادارات و نهاد های مذهبی نیست و باید تمام ادارات و نهاد ها در حد وظیفه خود در تبیلغ این فرهنگ غنی کوشا باشند.

وی در ادامه تصریح کرد: اگر زیر ساخت های مورد نظر برای ترویج و توسعه فرهنگ نماز مهیا باشد با سرعت بیشتری می توان بر روی نسل نو و جوانان و نوجوانان اثر گذار بود و فضای مجازی در این مسیر تاثیر بسیار زیادی دارد.

قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس ضمن بر شمردن ویژه‌گی های یک نماز خوب به مدیران حاضر در جلسه گفت: اگر مدیر یک اداره خود در اقامه نماز اول وقت پیش قدم باشد کارمندان نیز ترغیب به اقامه نماز خواهند شد.

در پایان این جلسه پیرامون مشکلات زیر ساختی در بحث نمازخانه های بین راهی محور مواصلاتی این شهرستان بحث و تبادل نظر شد.

شورای اقامه نماز شهرستان ممسنی فارس شورای اقامه نماز شهرستان ممسنی فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا