اخبار

نشست مدیریتی و تمهیدی قائم مقام ستاد اقامه نماز با معاون سازمان اداری و استخدامی کشور

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز، سید علی مهدیان، معاون برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز در گفتگو با مدیریت روابط عمومی، از برگزاری نشست مدیریتی و تمهیدی و دیدار سید احمد زرهانی قائم مقام ستاد با رفیع زاده معاون نوسازی اداری سازمان اداری و استخدامی کشور خبر داد.

مهدیان  گفت: این دیدار با حضور جمعی از معاونین ستاد اقامه نماز کشور و حاج علی اکبری دبیر شورای اقامه نماز و منصوری و شاهپری روسای امور آن معاونت در روز دوشنبه، دهم بهمن ماه در سازمان اداری و استخدامی کشور برگزار شد.

وی افزود: در این جلسه نکاتی در خصوص تثبیت و افزایش شاخص اقامه نماز در شاخص های عمومی ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی کشور و معرفی دستگاه برتر نمازی در جشنواره های ملی و استانی شهید رجایی ارائه شد.

 

معاون برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز اظهار کرد: همچنین پیرامون اصلاح اساسنامه ستاد اقامه نماز توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

وی افزود: در پایان، لوح تقدیر ستاد اقامه نماز به سازمان اداری و استخدامی کشور به جهت اهتمام به امر اقامه نماز در ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی کشور و معرفی دستگاه های برتر نمازی در جشنواره شهید رجایی سال ۱۴۰۰ اهداء گردید و مقرر شد، شاخص های ارزیابی عملکرد اقامه نماز دستگاه های اجرایی کشور در سال ۱۴۰۱ به صورت مشترک بررسی و با نگاه نتیجه محوری اصلاح و تکمیل شود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا