اخبارقم

دیدار مدیر ستاد اقامه نماز و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی قم

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، مدیر ستاد اقامه نماز صبح یکشنبه، دوازدهم شهریورماه، با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان دیدار و گفت و گو کرد.

دیدار مدیر ستاد اقامه نماز و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی قم

مدیر ستاد اقامه نماز قم در این دیدار ضمن تقدیر از حمایت های سال گذشته سازمان مدیریت و برنامه ریزی از ستاد اقامه نماز استان گفت: ستاد اقامه نماز استان قم با حمایت های مدیران و مسئولین استانی به عنوان یکی از استان های برتر در کشور مطرح شد.

حجت الاسلام و المسلمین علی عرب پور در ادامه به ارائه گزارشی از اقدامات این ستاد در سال گذشته پرداخت و گفت: برگزاری بیش از ۱۴۰۰ نشست دانش آموزی و خانواده، برگزاری جشن های تکلیف دانش آموزان در مناطق محروم، برگزاری دوره ها و نشست های تخصصی نماز در مساجد، محلات، بوستان ها و دیگر اماکن عمومی از جمله اهم اقدامات این ستاد بوده است.

وی در ادامه ضمن تقدیر از همکاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در برگزاری دوره آموزشی ویژه مدیران کل و روسای دستگاه های استان در سال گذشته، به برنامه ریزی برای برگزاری این دوره ویژه مدیران میانی اشاره کرد و گفت: پس از جمع آوری نظرات و بازخوردهای لازم، نظر بر برگزاری این دوره ویژه مدیران در سطوح مختلف شد که پس از برگزاری جلسات مقرر شد این دوره در مهرماه برگزار شود.

ایشان در ادامه با تاکید بر لزوم برگزاری دوره ها و نشست های تخصصی نماز ویژه اصناف خاطر نشان کرد: ترویج معارف نماز نباید دستوری باشد و از این سو ستاد اقامه نماز در نظر دارد با برگزاری دوره های آموزشی و نشست های تخصصی نماز موجب اهتمام قلبی اصناف و اقامه نماز جماعت باشکوه شود.

دیدار مدیر ستاد اقامه نماز و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی قم

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی قم نیز در این دیدار به آثار نماز در جامعه اشاره کرد و گفت: اقامه نماز از جمله اقدامات بنیادی و زیرساختی در حوزه اقدامات فرهنگی است که می بایست در جامعه نهادینه شود.

حسن نادری خاطر نشان کرد: دستگاه های فرهنگی می بایست یاری گر ستاد اقامه نماز در ترویج فرهنگ نورانی نماز باشند چرا که پایه و اساس امور فرهنگی اقامه نماز است.

در پایان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی با استقبال از برنامه های ستاد اقامه نماز استان، از آمادگی این سازمان در حمایت از برنامه های این ستاد خبر داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا