کرمانشاه

جلسه شورای اقامه نماز سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمانشاه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کرمانشاه، جلسه شورای اقامه نماز سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان روز سه شنبه دوازدهم دی ماه  با حضور حجت الاسلام علی مولوی مدیر ستاداقامه نماز، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی واعضای شورای اقامه نماز در محل این سازمان برگزار شد.

در این جلسه  نوروزی رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان کرمانشاه ضمن تسلیت چهارمین سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش، به بیان صحبت های در خصوص امر به معروف و نهی از منکر و اقامه نماز پرداخت و از همه کسانی که در راستای ترویج فرهنگ نماز و همچنین امر به معروف و نهی از منکر تلاش می کنند تقدیر و تشکر کرد.

وی در ادامه درباره آثار و برکات نماز جماعت و اثر آن در زندگی فردی و اجتماعی انسان صحبت های را بیان و گفتند: نماز ارتباط فرد با خداوند متعال است که برگزاری آن به صورت جماعت می تواند علاوه بر اجر معنوی آن روحیه کار جمعی و تیمی را در بین همکاران تقویت کنند.

پس از آن  حجت‌الاسلام والمسلمین علی  مولوی مدیر  ستاد اقامه نماز استان نیز با اشاره به آیات قرآن و احادیث در خصوص نقش نماز و اهمیت ویژه آن، بسیاری از آسیب های اجتماعی را در ارتباط مستقیم به امر نماز دانست.

وی پیامهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به ۲۹ اجلاس نماز را گنجینه ای ارزشمند و دارای راهبرد های عملیاتی عنوان و بر اجرایی نمود ن این پیامهای  تأکید نمود و توجه ویژه به اقامه نماز به طریق شایسته در تمامی دستگاه های اجرایی  را یادآور شدند.

جلسه شورای اقامه نماز سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمانشاه برگزار شد

جلسه شورای اقامه نماز سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمانشاه برگزار شد-3

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا