اخبارسیستان و بلوچستان

مدیر ستاد اقامه نماز سیستان و بلوچستان با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان سیستان و بلوچستان، سنجرانی مدیر ستاد اقامه نماز استان صبح روز دوشنبه مورخ بیست و چهارم مهرماه، با عرب، ریاست سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان دیدار کرد.

 

سنجرانی مدیر ستاد اقامه نماز در دیدار با ریاست سازمان برنامه ریزی استان اظهار داشت: شایسته است مسئولان و متولیان توسعه و ترویج فرهنگ نماز، بحث ترویج فرهنگ اقامه نماز را با جدیت بیشتری دنبال کنند و بدون هیچ چشم پوشی با مدیران و رؤسای دستگاه هایی که در امر اقامه نماز کوتاهی و سستی می کنند تذکر و توبیخ و برخورد قانونی شود.

وی در ادامه گفت تلاش های مؤثر و ماندگار و همچنین همت و انگیزه مدیرانی که با جدیت در بحث اقامه نماز تأثیر گذار هستند باید دیده شود و الگو و  مورد توجه کارکنان و دستگاه های اجرایی استان قرار گیرد و این کار مستلزم این است تا از این افراد به نحو شایسه تقدیر و تشکر کرد.

لازم به ذکر است در پایان این جلسه از ریاست سازمان مدیریت و برنامه ریزی به پاس تلاش‌ در خصوص توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز و همچنین ارتباط مؤثر و سازنده با ستاد اقامه نماز استان  و پشتیبانی مالی در ساخت طبقه اول ستاد اقامه نماز استان، با اهدای لوح تقدیر از سوی قائم مقام ستاد اقامه نماز کشور تجلیل و تقدیر به‌عمل آمد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا