اخباراصفهان

جلسه تعامل ستاد اقامه نماز و مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران استان اصفهان

مدیر حوزه علمیه خواهران: موضوع نماز را می توانیم جزء دروس اقتضائی در حوزه خواهران قرار دهیم تا بسته نماز به صورت مستمر تدریس شود.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، جلسه تعامل ستاد اقامه نماز و مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران استان اصفهان روز سه شنبه هجدهم مهرماه در دفتر مدیریت حوزه خواهران برگزار شد.

این جلسه با حضور حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان و حجت الاسلام والمسلمین عبداللهی نژاد مدیر مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران اصفهان برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان به ظرفیت های طرفین اشاره داشت و گفت: طی سال های گذشته و با شیوه نامه های ارسالی، دوره های آموزشی با عنوان نماز و موضوعات مختلف آن در حوزه علمیه خواهران برگزار می شد و اکنون با وجود ظرفیت طرفین و آمادگی های لازم می توان این امر را اجرا کرد.

حجت الاسلام والمسلمین رنجبر ضمن بیان سر فصل های دوره آموزشی و شیوه برگزاری دوره ها اظهار داشت: تربیت اساتید در زمینه تخصصی نماز از فعالیت های ستاد اقامه نماز می باشد و استفاده از اساتید بومی نیز برای ما اولویت دارد لذا اگر شخصی در این دوره ها شرکت کرد و در آزمون های پایان دوره قبول شد ما می توانیم از آن به عنوان استاد استفاده نماییم.

حجت الاسلام والمسلمین عبداللهی نژاد بیان داشت: رسالت تمامی ما طلاب پیرامون نماز است و بیان اهمیت نماز و آسیب های عدم توجه به امر نماز جزء اصلی ترین این امور می باشد.

وی ادامه داد و گفت: برگزاری دوره های آموزشی نماز مورد نیاز و من حیث المجموع مفید است و یکی از دغدغه های بنده نیز ترویج امر نماز می باشد.

مدیر حوزه علمیه خواهران اظهار داشت: امر نماز جزء اولویت های ما می باشد و ما با بررسی سر فصل دوره ها آمادگی لازم جهت برگزاری این دوره ها را اعلام می کنیم و به امید خدا در هفته آتی برنامه ریزی کامل جهت حضور طلاب خواهر در دوره آموزشی نماز را خدمتتان ارسال می کنیم.

عبداللهی نژاد ادامه داد و گفت: در صورت قبولی برخی شرکت کنندگان و تایید ستاد اقامه نماز به عنوان استاد نمازی، ما موضوع نماز را می توانیم جزء دروس اقتضائی در حوزه خواهران قرار دهیم تا بسته نماز به صورت مستمر در بین طلاب خواهر تدریس شود.

تعامل ستاد و مرکز مدیریت حوزه خواهران اصفهان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا