آذربایجان شرقیاخبار

نشست مدیریتی مدیر ستاد اقامه نماز و معاون فرهنگی شهرداری تبریز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی، نشست مدیریتی حجت الاسلام آقاجانی مدیر ستاد اقامه نماز و تفسیر استان با نصیر بیگلی رئیس سازمان فرهنگی، هنری، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز و سایر کارشناسان روز شنبه بیست و ششم خرداد ماه برگزار شد.

این جلسه که به منظور برنامه ریزی مشترک، تعامل، هماهنگی و اجرای برنامه های مشترک برگزار شده بود، حجت الاسلام آقاجانی با تاکید بر هماهنگی و همکاری در برنامه های فرهنگی سطح شهر و فرهنگسراها، گفت: متاسفانه در جامعه خلع فرهنگی بسیاری داریم که اگر سازمان ها، ادارات و نهادها با هماهنگی و همکاری هم برنامه ریزی نکنند صدمات جبران ناپذیری به فرهنگ و عقاید جامعه وارد خواهد شد.

وی با اشاره به توطعه ها و دسیسه های دشمنان داخلی و خارجی ایران و اسلام، افزود: دشمنان در هر عقیده و سلیقه ای برای زمین زدن این فرهنگ ناب تلاش می کنند ولی در این طرف هم شاهد برخی برنامه های بی مفهوم و هزینه های کلان هستیم که باید این مسائل حل شود.

وی با بیان غنی بودن معارف اسلام، تصریح کرد: ما برای تولید محتوا و برنامه دستمان خالی نیست، و محتوای فاخری برای فرهنگ، آداب اسلامی و نماز داریم، که آماده هستیم با همکاری و برنامه ریزی مشترک از این فرصت ها استفاده کنیم.

نصیر بیگلی با استقبال از حضور و برنامه های ستاد اقامه نماز در جهت بهبود فرهنگ استان، گفت: هدف این تشکیلات در مرحله اول تولید و برنامه ریزی فرهنگی در سطح شهر، اعم از محیطی و محتوایی است، و از برنامه های ستاد استقبال می کنیم، امید است با همکاری هم بتوانیم گام های مؤثری در بهبود فرهنگ شهرمان برداریم.

در پایان از زحمات معاون فرهنگی هنری و دبیر نماز شهرداری تبریز با اعطاء لوحی تجلیل شد.

نشست مدیریتی آقاجانی با نصیر بیگلی نشست مدیریتی آقاجانی با نصیر بیگلی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا