اخبارقم

دوره آموزشی مدیریت اقامه نماز در قم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، دوره آموزشی مدیریت اقامه نماز ویژه مدیران میانی و پایه ادارات و دانشگاه های استان، صبح پنجشنبه، هجدهم آبان ماه و با همکاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز قم در این دوره با اشاره به جایگاه مدیران و روسای ارشد در دستگاه گفت: ارتباط همکاران با روسای ارشد محدود است و ارتباط کارکنان با مدیران میانی ارتباطی مستمر است.

وی افزود: ارتباط مضاعف مدیران میانی با کارکنان دستگاه موجب مسئولیت مضاعف آنان در ترویج فرهنگ اقامه نماز در بین همکاران است.

حجت الاسلام و المسلمین علی عرب پور در ادامه بر لزوم اقدام میدانی تاکید کرد و گفت: حضور میدانی مدیران در جمع همکاران موجب تشویق حضور همکاران در نماز جماعت دستگاه و اهتمام مضاعف آنان به اقامه نماز در خانواده خواهند بود.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین ملکی استاد مرکز تخصصی نماز به تشریح وظایف مدیران به عنوان مجریان ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز در دستگاه پرداخت.

وی در تشرح این ویژگی ها انگیزه بالا، آستانه تحمل بالا، کسب دانش تخصصی، محتوا و روش ارائه مناسب را از جمله ویژگی های یک مروج فرهنگ اقامه نماز عنوان کرد.

روش های جذب همکاران در حضور در نماز جماعت دستگاه و دیگر برنامه های فرهنگی از جمله مباحث مطرح شده توسط استاد مرکز تخصصی نماز در دوره آموزشی مدیریت اقامه نماز بود.

لازم به ذکر است این دوره که از جمله دوره های آموزشی الزامی و حین انتصاب مدیران است ویژه مدیران پایه و میانی بوده است.

همچنین دوره آموزشی ویژه مدیران و روسای ارشد ادارات و دانشگاه های استان آذرماه سال ۱۴۰۱ برگزار شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا