اخبارایلام

نماینده سازمان مدیریت در هیئت ارزیابی استان ایلام معرفی شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان ایلام، فیض اله رضایتی مدیر ستاد اقامه نماز استان در راستای تعیین نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی در هیئت ارزیابی سال ۱۴۰۱ ستاد اقامه نماز دستگاه‌های اجرایی و همچنین تعیین سهم ستاد اقامه نماز از بودجه سالانه استانی با امین دوست محمدی رئیس سازمان مدیریت استان در روز سه شنبه ۲۹ فروردین ماه دیدار کرد.

در ابتدای این دیدار رضایتی ضمن تشکر از دوست محمدی بابت همکاری در برگزاری اجلاس استانی نماز گفت: در اسفندماه سال گذشته اجلاس استانی نماز با تقدیر از برگزیدگان جشنواره استانی فجر تا فجر و همچنین تقدیر از مدیران برتر نماز استان برگزار شد که در این راستا سازمان مدیریت با همکاری خود در هرچه با شکوه‌‌تر برگزار کردن این مراسم یاری رسان ما بود. در سال ۱۴۰۲ نیز برای برگزاری برنامه‌ها و جشنواره‌های نمازی نیاز به حمایت مالی از طرف استانداری و سازمان مدیریت می‌باشد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان ایلام افزود: دستگاه‌های اجرایی استان مستندات عملکرد سال ۱۴۰۱ خود را بر روی سامانه سجاده که سامانه ارزیابی عملکرد ستاد اقامه نماز دستگاه‌های اجرایی می‌باشد بارگذاری کرده‌اند.هیئت ارزیابی ستاد اقامه نماز استان متشکل از سه عضو ستاد اقامه نماز، نماینده استاندار، نماینده امام جمعه، نماینده سازمان مدیریت و نماینده دستگاه‌های اجرایی استان پس از بررسی دقیق تمامی مستندات، رای نهایی خود را بهمراه رتبه بندی دستگاه‌های اجرایی اعلام خواهد کرد.

وی افزود: در این راستا سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان باید یک نفر را بعنوان ارزیاب به ستاد اقامه نماز استان ایلام معرفی نماید.

امین دوست محمدی گفت: اجلاس استانی نماز بسیار باشکوه و منظم برگزار شد و مایه افتخار بود. تقدیر از مدیران برتر نمازی در این اجلاس این انگیزه را برای سایر مدیران ایجاد می‌کند که عملکرد خود را در خصوص عمل به توافق‌نامه‌های فی مابین و ترویج و توسعه فرهنگ نورانی نماز بهبود بخشند و این بسیار مطلوب است.

این مقام مسئول افزود: سازمان مدیریت قطعا در برنامه‌های پیشرو از نظر مالی حامی ستاد اقامه نماز استان خواهد بود و ترجیح ما این است که این حمایت در راستای پژوهش محوری و ایجاد یک روند ریشه یابی و فرهنگ سازی باشد به گونه‌ای که عوامل دفع جوانان از نماز شناسایی و با آن مقابله شود.

دوست محمدی در پایان ذبیح اله یکدلی دبیر ستاد اقامه نماز این سازمان را بعنوان نماینده در هیئت ارزیابی سال ۱۴۰۱ ستاد اقامه نماز دستگاه‌های اجرایی استان ایلام معرفی کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا