اخبارخراسان رضوی

شورای اقامه نماز سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، جلسه مشترک هم اندیشی و راهبردی شورای اقامه نماز سازمان مدیریت و برنامه ریزی با حضور رئیس سازمان، مدیر ستاد اقامه نماز استان و اعضای شورای پنجشنبه هفدهم خردادماه برگزار شد.

حسینی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی در این جلسه ضمن تسلیت ایام سوگواری وگرامیداشت یاد و خاطره رئیس جمهور محبوب و مردمی، شهید آیت الله سیدابرهیم رئیسی و دیگر شهدای خدمت، تصریح کرد: شهادت پرسودترین معامله انسان با خداست که این شهدای گرانقدر جان خود را درطبق اخلاص گذاشتند و با خدا معامله کردند.

حسینی با اشاره به ارتباط فرهنگ اقامه نماز و موضوعات مرتبط با سایر امور فرهنگی، به ویژه مواردی که قانونگذار، تکالیفی را از نظر قانونی، متوجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی کرده است، برآمادگی این سازمان در جهت تحقق حداکثری آنها، تاکیدکرد.

حجت الاسلام و المسلمین سبحانی نیا مدیر ستاد اقامه نماز خراسان رضوی نیز در این جلسه ضمن قدردانی از گزارشات ارائه شده و با بیان این که تفاهم ‌نامه بین دستگاه ها و ستاد اقامه نماز استان، در راستای یک سال تعامل، همکاری، فرهنگ‌سازی و اجرای برنامه‌ها می باشد تاکید کرد: با این حال، این موضوعات فقط سرفصل‌های برنامه‌ها و خطوط کلی و ریل‌گذاری است و تبدیل این خطوط از قوه به فعل، کار مدیران سازمانی است.

دبیر ستاد اقامه نماز سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی، ارائه گزارش فعالیت ها و اقدامات انجام شده شورای اقامه نماز این سازمان، بررسی ظرفیتهای سازمان در راستای حمایت از توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز (به ویژه حمایت از برگزاری گفتمان های دانش آموزی مشابه سنوات گذشته)، جایگاه توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز در آمایش سرزمین و برنامه ریزی در راستای تقدیر از دستگاه های برتر در شاخص توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز بصورت مستقل از شاخص های عمومی در جشنواره شهید رجایی مشابه سنوات گذشته را از جمله مهمترین موضوعات مطرح شده در این جلسه اعلام کرد.

در پایان جلسه تفاهم نامه همکاری سال ۱۴۰۳ فی مابین سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی  و ستاد اقامه نماز استان، به امضاء رسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا