لرستان

شورای اقامه نماز سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان لرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، شورای اقامه نماز سازمان مدیریت و برنامه ریزی با حضور حجت الاسلام والمسلمین چراغی با موضوع بررسی برنامه های نمازی و فرهنگی در تاریخ چهاردهم بهمن ماه برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان لرستان در شورای اقامه نماز سازمان مدیریت و برنامه ریزی اظهار داشت: اگر بسترهای لازم فراهم شود قطعا برپایی نماز جماعت با شکوه و استقبال بیشتر برگزار خواهد شد و نماز برای همگان فرصتی ارزشمند است و همه باید از این فرصت وظرفیت مهم جهت برطرف کردن دغدغه ها و منویات رهبرمعظم انقلاب که همان کاهش آسیب‌های اجتماعی است، استفاده کنند.

وی گفت: آسیب های اجتماعی امروز به عنوان زنگ خطر جامعه مورد توجه رهبر معظم انقلاب بوده و نشست های اجتماعی کشور با همین رویکرد و با حضور ایشان و متولیان امر برگزار می شود.

چراغی عنوان کرد: آشنایی نسل جوان و نوجوان‌ با فلسفه واحکام نماز، استفاده از ظرفیت روحانیون، افراد موثر و توانمند در این عرصه می‌تواند به توسعه و تعمیق فرهنگ نماز کمک نماید و در این راستا نیاز به هم‌افزایی و یاریگری همه دستگاه‌ها می‌باشد و وظیفه‌ای است که باید انجام داده شود.

برگزاری شورای اقامه نماز سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان لرستان

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا