آذربایجان شرقیاخبار

مصاحبه تلویزیونی مدیر ستاد اقامه نماز آذربایجان شرقی در دهه معارف نماز

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی، مصاحبه تلویزیونی حجت الاسلام آقاجانی مدیر ستاد اقامه نماز و تفسیر استان، در دهه ترویج و توسعه معارف نماز، روز یکشنبه بیست و نهم مرداد ماه برگزار شد.

حجت الاسلام آقاجانی با اشاره به آیه ۴۱ سوره حج، گفت: یکی از شاخصه های یاران خداوند این است، وقتی در زمین به حکومت میرسند نماز را اقامه می کنند، پس وظیفه حکومت است که برای اقامه نماز در ادارات، نهادها و سازمان ها برنامه ریزی کرده و این امر را بعنوان یکی از امتیازات، ادارات لحاظ کند.

وی با تاکید بر پیام های مقام معظم رهبری (دام ظله)، تصریح کرد: هر ساله پیام های مقام معظم رهبری به اجلاس سراسری نماز نقشه راه ماست و معظم له در این پیام ها به اهمیت و جایگاه آموزش و پرورش و دانشگاه ها بیشتر تاکید می فرمایند، ما هم در ستاد اقامه نماز توجه ویژه در تحقق منویات مقام معظم رهبری در آموزش و پرورش و دانشگاه ها داریم.

وی با بیان تاریخ و فلسفه ایجاد ستاد اقامه نماز، افزود: در بیست و یکم مرداد ماه سال هزار و سیصدو شصت و نه، ستاد اقامه نماز بمنظور ترویج و توسعه نماز با برگزاری دوره های آموزشی آداب و اسرار نماز، دوره های توانمند سازی برای ائمه جماعات و دبیران نماز ادارات، به دستور مقام معظم رهبری (دام ظله) با مسئولیت حجت الاسلام قرائتی، شروع به فعالیت کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا