اخباراردبیل

دوره آموزشی مدیران مدارس متوسطه غیر دولتی در اردبیل برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اردبیل، روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ششم و هفتم دیماه، دوره آموزشی نماز ویژه مدیران مدارس غیردولتی و هیئت امنایی نواحی ۱ و ۲ اردبیل با حضور استاد محمودی از مرکز تخصصی نماز در محل مدرسه راهیان صادق «ع» ناحیه یک آموزش و پرورش برگزار شد.

عبدی مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل در افتتاحیه این دوره آموزشی، ضمن تبیین اهداف برگزاری دوره، طی سخنانی اظهار داشت: نسل نو در دستان شما مدیران به امانت سپرده شده اند و شما باید امانتدار خوبی باشید و با فراگیری روشهای نوین تربیت دینی در چنین دوره های آموزشی، در کار خود مسلط و مجهز به ابزارهای نوین تربیتی باشید.

حجت الاسلام و المسلمین محمودی از اساتید مرکز تخصصی نماز ستاد اقامه نماز در این دوره آموزشی با برشماری گام های اساسی در دعوت دانش آموزان به نماز اظهار داشت: ارتباط سازی، اعتمادسازی و اعتبارسازی از مراحل مهم در دعوت به نماز می باشد .

اگر بخواهیم الگوی موفق و اثرگذار برای دانش آموز باشیم، محتاج عنصر مقبولیت و اعتبار هستیم زیرا بدون مقبولیت، اصلا اعتبار و شایستگی رفتارها به چشم نمی آید تا به الگوگیری برسد.

وی در ادامه نقش مدرسه در تربیت دینی دانش آموزان را بسیار مهم توصیف کرد و افزود: آموزش اخلاق و ارزشهای دینی باید به دو صورت مستقیم و غیرمستقیم در مدرسه انجام گیرد.

لازم به توضیح است این دوره آموزشی به مدت ۲ روز و به میزان ۱۴ ساعت و با حضور مدیران مدارس متوسطه غیردولتی و هیئت امنایی نواحی ۱ و ۲ اردبیل به همت ستاد اقامه نماز و با همکاری اداره مشارکت های مردمی آموزش و پرورش برگزار شد و به شرکت کنندگان گواهی ضمن خدمت صادر خواهد شد.

دوره آموزشی نماز مدیران مدارس متوسطه اردبیل

دوره آموزشی نماز مدیران مدارس متوسطه اردبیل

دوره آموزشی نماز مدیران مدارس متوسطه اردبیل

دوره آموزشی نماز مدیران مدارس متوسطه اردبیل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا