اخبارفارس

شورای اقامه نماز آموزش و پرورش شهرستان مرودشت برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس در تاریخ ششم آذرماه، شورای اقامه نماز آموزش و پرورش شهرستان مرودشت با حضور حجت الاسلام سقاچی قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس، عظیمی رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان مرودشت، حجت الاسلام پرحاذه دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان و حجت الاسلام نعمتی کارشناس فرهنگی آموزشی ستاد اقامه نماز استان فارس در محل سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش شهرستان مرودشت برگزار شد.

در جلسه شورای اقامه نماز شهرستان مرودشت، حجت الاسلام سقاچی با توجه به رویکرد دشمن به سمت دانش آموزان و نوجوانان گفت: ما باید خود را آماده و مسلح جهت مقابله با دشمن کنیم. افراد دلسوز و با بصیرت و متخصص در امورات دینی باید با همراهی و همیاری مبلغین، دانش آموزان را به مسیر زندگی سعادتمندانه که همان راه اهل بیت است هدایت کنند.

وی قشر جوان و نوجوان را سرمایه کشور دانست و افزود: دانش آموز امروز، آینده کشور در دست اوست. باید نسبت به جوان دغدغه داشته باشیم و در امور دینی مسئولیت پذیر باشیم و در سعی و تلاش جهت کسب روزی حلال همت گماریم.

در ادامه رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان مرودشت ضمن خوش آمدگویی و تشکر از حضور قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس در شهرستان مرودشت، افزود: با همیاری و همفکری ستاد اقامه نماز، دوره های آموزشی نماز ویژه مدیران و معاونان و کادر آموزشی مدارس برگزار می‌شود.

وی افزود: امروز هدف همه ما حراست و نگهبانی از آرمان های مقدس شهدا می‌باشد که باید نسل نو را با معارف دینی و نماز آشنا کنیم.

در ادامه این جلسه حجت الاسلام نعمتی گفت: طبق برنامه های آموزشی سال، آماده همکاری و همفکری با آموزش و پرورش جهت برگزاری دوره های آموزشی نماز در مدارس مرودشت هستیم.

در پایان حجت الاسلام پرحاذه دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان مرودشت با اعلام اینکه هر روز از مدارس و ادارات شهرستان بازدید می‌شود، افزود: بعضی از ادارات نسبت به نماز کم کاری و کوتاهی می‌کنند که می‌بایست نسبت به برخورد با آنان اقدام شود.

شورای اقامه نماز شهرستان مرودشت فارس شورای اقامه نماز شهرستان مرودشت فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا