فارس

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان مرودشت برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در تاریخ بیست و پنجم دی ماه، جلسه شورای اقامه نماز شهرستان مرودشت با حضور پاک فطرت کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز فارس، خوشبخت فرماندار ویژه این شهرستان و حجت الاسلام پرحاذه دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان در محل فرمانداری مرودشت برگزار شد.

در جلسه شورای اقامه نماز شهرستان مرودشت، خوشبخت گفت: کلیه ادارات و دستگاه های اجرایی باید نسبت به موضوع نماز پایبند باشند. وی افزود: امروز ما مدیون خون شهدا هستیم و اگر نماز را سبک بشماریم قطعا عقوبت سختی را در پیش خواهیم داشت. شهدا همه کلام و صحبتشان تأکید بر نماز بوده است. آنها برای نماز رفتند. پس امروز این امانت در دست ماست و از این امانت باید خوب مراقبت کنیم.

در ادامه حجت الاسلام پرحاذه گفت با همکاری ستاد اقامه نماز استان فارس و فرمانداری شهرستان مرودشت، دوره های آموزشی، توزیع کتب فرهنگی و مسابقه نماز در سطح شهرستان برگزار می‌شود.

در ادامه پاک فطرت گفت: شهرستان مرودشت در رتبه خوبی قرار دارد و با توجه به اینکه به آخر سال نزدیک می‌شویم و آغاز مسافرت های پایان سال است، نیاز و ضرورت جدی دارد که از نماز خانه های بین راهی بازدید شود.

وی در پایان از فرماندار مرودشت خواست با توجه به آغاز کار آزادراه شیراز-اصفهان نسبت به راه اندازی نماز خانه ها و سکو های نماز اقدام شود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا