اخبارسمنان

مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان با مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان سمنان، در هفدهم خردادماه، حجت الاسلام و المسلمین شمس الدین، مدیر ستاد اقامه نماز با  حسین شکرویان، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران دیدار کرد.

در دیدار مدیر ستاد اقامه نماز با مدیر کل بنیاد شهید، تفاهم نامه بین این دو مجموعه بازخوانی شد و شمس الدین در مورد اعزام مبلغ و اساتید از مرکز تخصصی نماز به خانواده ایثارگران  اعلام آمادگی کرد.

شمس الدین در مورد اعزام مبلغ به خانواده ایثارگران گفت:  احترام به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران یک تکلیف است و همیشه باید در اولویت باشد.

وی افزود: وظیفه ما در ستاد برپایی هرچه با شکوه تر نماز در سطح استان می باشد، یقینا خانواده ایثارگران در این زمینه می توانند تاثیرگذار باشند و همچنین مبلغ بسیار خوبی برای نماز باشند و ما در ستاد اقامه نماز آماده خدمت به این خانواده های بزرگوار در بحث نماز هستیم.

مدیر کل بنیاد شهید ضمن تشکر و قدردانی از مدیر ستاد اقامه نماز استان، گفت: هرکسی  باید در همه کارها مراقب باشد که عملی را که انجام می‌دهد تا چه اندازه مورد رضایت خداوند  است، شما نگاه ویژه به بهترین انسان‌های روی زمین دارید،.  پس قدر و منزلت این نگاه را بدانید و با خدمت درست و صادقانه خدا را بابت این سعادتی که نصیب شما کرده است، شکرگزار باشید.

وی در ادامه افزود: بنده همیشه به اجرای تمام بندهای این تفاهم نامه تاکید دارم و یکی از وظایف همه ما در این اداره کل توجه به این تفاهم نامه و عملی کردن آن است.

در حاشیه این جلسه به شرح وضعیت نماز حماعت در بنیاد شهید پرداخته شد و همچنین وضعیت رفت و آمد امام جماعت و شرکت در نماز مورد بررسی قرار گرفت که وضعیت مطلوبی داشت.

مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان با مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران دیدار کرد مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان با مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران دیدار کرد مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان با مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران دیدار کرد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا