آذربایجان شرقیاخبار

مردم تبریز پدری دلسوز را از دست داد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی، آیت الله آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز، روز دوشنبه سی و یکم اردیبهشت ماه به شهادت رسید.

آیت الله سید محمد علی آل هاشم نماینده ولی فقیه، سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور کشور، حسین امیرعبداللهیان وزیر خارجه، مالک رحمتی استاندار آذربایجان‌شرقی و هیأت همراه در اثر سقوط بالگرد در ارتفاعات ورزقان برای خدمات رسانی به مناطق محروم رفته بودند، به شهادت رسیدند.

حجت الاسلام آقاجانی با عرض تسلیت به محضر رهبر معظم انقلاب بمناسبت این حادثه جان سوز، گفت: امروز ایران و مخصوصا مردم غیور آذربایجان شرقی در غم از دست دادن این بزرگ مردان بسیار متأثر هستند، چرا که مردم تبریز پدری دلسوز را از دست دادند، از خداوند متعال برای خانواده داغ دیدگان، مردم شریف ایران و مردم غیور تبریز صبر جمیل مسئلت می کنم.

وی با اشاره به خدمات ریاست جمهوری، امام جمعه عزیز، استاندار و وزیر امور خارجه، افزود: هرکسی ذره ای انصاف داشته باشد می داند که رئیس جمهور شبانه روزی برای حل مشکلات این مملکت در زمانی که تمام دشمنان اسلام و ایران با تمام توان برای نابودی ایران تلاش می کنند، فعالیت می کرد.

وی ادامه داد: اقدامات تحسین برانگیز آیت الله آل هاشم در استان، نام ایشان را در تمام ایران طنین انداز کرد و به یک نماد پدر دلسوز و امام جمعه ای مردمی تبدیل شد.

وی تصریح کرد: استاندار عزیز و امام جمعه محترم خدمات و رهنمودهای مؤثر در حوزه نماز و بنیاد مهدویت داشتند، از خداوند متعال برای شهدای این سانحه علو درجات را مسئلت می کنم.

شهادت آل هاشم شهادت آل هاشم شهادت آل هاشم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا