اخبارخراسان رضوی

تقدیر از شرکت توزیع برق مشهد به عنوان دستگاه اجرایی برتر در اقامه نماز

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، در راستای اجرای برنامه های مصوب معاونت برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد مرکز از شرکت توزیع برق مشهد به عنوان دستگاه اجرایی برتر در اقامه نماز با حضور مدیر ستاد اقامه نماز، مدیرعامل شرکت و کارشناسان یکشنبه بیستم خردادماه تقدیر به عمل آمد.

در این دیدار حجت الاسلام سبحانی نیا مدیر ستاد اقامه نماز استان با اشاره به اهمیت نماز در دین اسلام و آثار و برکات آن در زندگی فردی و اجتماعی، اظهار داشت: شرکت توزیع برق مشهد در زمینه ترویج و توسعه فرهنگ نماز در استان پیشگام بوده و اقدامات ارزشمندی در این راستا انجام داده است.

وی با بیان اینکه این شرکت در زمینه احداث نمازخانه، برگزاری نماز جماعت، آموزش احکام و مفاهیم نماز و سایر برنامه های فرهنگی و مذهبی اهتمام ویژه ای داشته است، خاطرنشان کرد: این اقدامات سبب شده تا این شرکت به عنوان دستگاه اجرایی برتر در اقامه نماز در استان خراسان رضوی انتخاب شود.

در ادامه عبدالوحید مهدوی نیا مدیرعامل شرکت توزیع برق مشهد ضمن تقدیر از ستاد اقامه نماز استان، اظهار داشت: ترویج و توسعه فرهنگ نماز در این شرکت از اولویت های اصلی ما بوده و در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

وی با اشاره به اینکه نماز عاملی برای افزایش معنویت، نظم و انضباط در کارکنان شرکت شده است، افزود:ما تلاش می کنیم با توسعه و پیاده سازی فرهنگ نماز جماعت میزان بهره وری کارکنان را ارتقا دهیم.

دبیر اقامه نماز شرکت توزیع برق مشهد در ادامه گفت: در سال های اخیر اقدامات قابل توجهی در زمینه ترویج و توسعه فرهنگ نماز در توزیع برق مشهد انجام شده است که می توان به برگزاری نماز جماعت در اوقات شرعی، آموزش احکام و مفاهیم نماز به کارکنان، برگزاری مسابقات فرهنگی و مذهبی با محوریت نماز و توزیع اقلام فرهنگی و مذهبی اشاره کرد.

وی افزود، به منظور توسعه همکاری های فی مابین توزیع برق مشهد و ستاد اقامه نماز استان تفاهم نامه ترویج اقامه نماز به امضای مدیر عامل برق مشهد و رئیس ستاد اقامه نماز استان رسید.

در پایان از ۲۵ نفر از فعالان نماز و خادمان نماز در سطح امورهای اجرایی شرکت توزیع برق مشهد با اهدای لوح سپاس تقدیر به عمل آمد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا