اخبارخراسان رضوی

حضور مدیر ستاد اقامه نماز خراسان رضوی در نماز جماعت دبیرستان هاشمی نژاد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، طبق مصوبه شوارای اقامه نماز و برنامه همه پای کار تربیت، مدیر ستاد اقامه نماز استان در نماز جماعت دبیرستان شهید هاشمی نژاد که به دانش آموزان تیز هوش اختصاص دارد به همراه نماینده اداره کل آموزش پرورش، مدیر ناحیه ۲ مشهد و دیگر اعضا شنبه هفتم بهمن ماه شرکت کرد.

پس از خیر مقدم مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۲ مشهد مدیر ستاد اقامه نماز خراسان رضوی طی سخنانی خطاب به دانش آموزان یادآور شد: نعمت خدا دادی و استعداد خود را قدر بدانید و تلاش کنید با درگیر کردن با مباحث علمی نیاز های جامعه  را پویا کنید.

وی ادامه داد: در کنار توانمند سازی این استعداد توجه به خود مدیریتی از هم اکنون داشته باشید زیرا انسان است که انسان می سازد کسی که بر خود مدیریتی نداشته باشد نمیتواند بر دیگران مدیریت کند.

سبحانی نیا افزود: در این حوزه حتما نامه حضرت علی(ع) به مالک اشتر را مطالعه کنید و بدانید زیباترین تمرین خود مدیریتی نماز است که اسراری در اذکار و افعال نماز نهفته که پیامبر آن را نور چشم خود و قرآن را بازدارنده از ناهنجاری می داند.

در پایان از مکبر، موذن و فعال حوزه نماز مباحث دینی تقدیر بعمل آمد و سپس مدیر ستاد اقامه نماز با نشستی با مدیریت دبیرستان که از تجربه بسیار خوبی در مدیریت داشت نسبت به فرصت ها  و مسائل دیگر حوزه نماز  و دانش آموزان مدرسه گفتگو کرد و برای حل بعضی از مسائل پیشنهاداتی مطرح شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا