اخبارسمنان

جلسه شورای اقامه نماز سرپرستی بانک مسکن استان سمنان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان سمنان، در روز شانزدهم آبان ماه، جلسه شورای اقامه نماز سرپرستی بانک مسکن با حضور حجت الاسلام والمسلمین شمس الدین، مدیر ستاد، خاکسار، سرپرست بانک مسکن و اعضای شورای اقامه نماز برگزار شد.

در جلسه شورای اقامه نماز سرپرستی بانک مسکن استان سمنان، شمس الدین مدیر ستاد اقامه نماز، ضمن خوش آمد گویی به خاکسار سرپرست جدید بانک مسکن، عملکرد این مجموعه را در زمینه نماز بسیار مطلوب دانست.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه بانک مسکن پذیرای عده زیادی از مردم در زمینه اخذ تسهیلات و خدمات دیگر برای خرید مسکن می باید خوب است از شعارهای نمازی در سعب این بانک استفاده کند.

شمس الدین ادامه داد: استفاده از نمایه های هنری در شعب و تبلیغات محیطی برای گسترش فرهنگ نماز بسیار حائز اهمیت است.

در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین الهی، امام جماعت بانک توضیحاتی در مورد وضعیت اقامه نماز جماعت در این مجموعه ارائه کرد که وضعیت مطلوبی را دارا بود.

همچنین خاکسار، سرپرست جدید بانک مسکن ضمن تقدیر و تشکر از مدیر ستاد بابت حضور در این جلسه افزود: این مجموعه آمادگی کامل جهت همکاری در حوزه نماز با ستاد راد ارد.

وی ادامه داد: درمورد تبلیغات محیطی و فضاسازی در شعب در خصوص نماز و نماز اول وقت اقدامات لازم پیگیری خواهد شد و همچنین تابلوهای شهری که دراختیار بانک مسکن می باشد هم می تواند در مورد نماز و در اختیار ستاد اقامه نماز قرار گیرد.

جلسه شورای اقامه نماز سرپرستی بانک مسکن استان سمنان برگزار شد جلسه شورای اقامه نماز سرپرستی بانک مسکن استان سمنان برگزار شد جلسه شورای اقامه نماز سرپرستی بانک مسکن استان سمنان برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا