اخباریزد

دیدار مدیر ستاد اقامه نماز استان یزد با شهردار منطقه ۴

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان یزد، روز شنبه هشتم اردیبهشت ماه، حجت الاسلام و المسلمین موسوی، مدیر ستاد اقامه نماز استان یزد با شهردار منطقه ۴ شهرستان یزد دیدار و گفتگو کرد.

شهردار منطقه ۴ گزارشی از فعالیت های فرهنگی انجام گرفته شده و کمک به مساجد منطقه ارائه کرد و از برگزاری چند جشن با محوریت مباحث دینی برای خانواده ها مخصوصا نوجوانان خبر داد.

حجت الاسلام موسوی یادآور شد: باتوجه به گستردگی و در صورتی که نمازخانه و مساجد مراکز عمومی کم باشد با ایجاد سکوهای نماز در پارک ها و فضاهای عمومی برای ایام خاص تدارک دیده شود.

وی افزود: یکی از کارهای خوب تعمیر و تجهیز مساجد محروم بوده که شهرداری این منطقه انجام داده است که جای تشکر و قدردانی دارد.

وی در پایان گفت: از پرسنل و خانواده آنان در امر معارف نماز بخصوص نوجوانان فراموش نکنیم آموزش های مدیریت دینی به خانواده ها در فرهنگ سراها و شورای محلات توجه گردد ستاد اقامه نماز هم نیز در اعزام اساتید مرکز تخصصی نماز همکاری خواهد کرد.

دیدار مدیر ستاد اقامه نماز استان یزد با شهردار منطقه 4 شهرستان یزد دیدار مدیر ستاد اقامه نماز استان یزد با شهردار منطقه 4 شهرستان یزد دیدار مدیر ستاد اقامه نماز استان یزد با شهردار منطقه 4 شهرستان یزد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا