اخبارالبرز

دیدار مدیر ستاد اقامه نماز استان البرز با شهردار منطقه هشت

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان البرز، مدیر ستاد اقامه نماز استان البرز با شهردار منطقه هشت در روز چهارشنبه یکم شهریور ماه در ساختمان شهرداری منطقه هشت دیدار کرد.

در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین مرادی مدیر ستاد اقامه نماز استان غلامرضا رضوانی شهردار منطقه هشت، راجع به نحوه تعامل این شهرداری با ستاد اقامه نماز و انجام خدمات فرهنگی بخصوص گسترش فرهنگ اقامه نماز و کمک به رونق بخشی این فریضه الهی در سطح شهر با یکدیگر گفنگو کردند.

مرادی گفت: مساله نماز، جزء مسائل بسیار مهم واساسی است. اگر بخواهیم که در یک جامعه آمار عصیان را پائین بیاوریم لازم است که افراد آن جامعه را نمازخوان بکنیم. در واقع برای سالم سازی اجتماع، و برای اینکه آن اجتماع دچار انحراف نشود باید مسئله نماز بین افراد آن جامعه رواج پیدا کند، زیرا یک فرد نمازخوان اگرچه ممکن است دچار معصیت شود، اما بالاخره این نمازش روزی او را از کارهای زشت بازمی دارد.

وی افزود: برپایی هر چه با شکوه‌تر مراسم‌های نماز جماعت و شرکت فعال مسئولان در آن، در ترویج فرهنگ نماز در جامعه موثر است.

غلامرضا رضوانی شهردار منطقه هشت نیز در این گفتگو با اشاره به ضرورت ترویج فرهنگ نماز و نمازخوانی، گفت: تنها فریضه‌ای که تعطیل نمی‌شود و عدم انجام آن هیچ عذری را نمی‌پذیرد، نماز است.

وی نماز را کلید حل مشکلات و رفع موانع در زندگی انسان عنوان کرد و افزود: هر اقدامی که در زمینه ترویج فرهنگ نماز و نمازخوانی در جامعه صورت پذیرد، شایسته تجلیل و قدردانی است.

و در پایان شهردار منطقه هشت آقای رضوانی از اقدامات خود جهت برپایی موکب های اربعینی گزارشی ارائه داد.دیدار مدیر ستاد اقامه نماز با شهردار منطقه هشت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا